Najnowsze oferty pracy

  • Dermokonsultant / Dermokonsultantka

    Apteka Dr.Max   Warszawa, ul. Patriotów    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Sieć aptek Dr. Max zatrudni TECHNIKA STAŻYSTĘ - DERMOKONSULTANTA do młodego i sympatycznego zespołu. Apteka posiada bogate portfolio dermokosmetyków.
Zobacz więcej ofert pracy

Dermokonsultant / Dermokonsultantka

Apteka Dr.Max
Kraków, Stawowa 61/16
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
398 dni temu
Dermokonsultant / Dermokonsultantka - Kraków, Stawowa 61/16
Twój zakres obowiązków:
  • zarządzanie podległą kategorią asortymentową (w obszarze dermokosmetyków)
  • skuteczne negocjowanie warunków handlowych zgodnie z przedstawioną strategią
  • dbanie o dobrą współpracę z dostawcami oraz pozyskiwanie nowych
  • nadzorowanie i analiza wyniku swojej kategorii (obrót, marża itp.)
  • współpraca z koordynatorem sprzedaży i opracowanie działań promocyjnych podnoszących wyniki firmy
  • reagowanie na potrzeby Pacjenta
  • analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
Nasze wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy z dermokosmetykami aptecznymi
  • wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne
  • umiejętność profesjonalnej budowy i utrzymania długofalowych relacji z dostawcami
  • zdolność analizy wyników sprzedaży i wyciągania wniosków
  • samodzielność i umiejętność organizacji własnego czasu pracy
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
To oferujemy:
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną i kartę MULTISPORT

Poznaj

Dr.Max Polska to jedna z największych sieci aptek w kraju należąca do międzynarodowego holdingu Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i za granicą, ale nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasi pracownicy – najlepsi specjaliści!

Dr.Max rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2005 roku i od tego momentu nieustannie się rozwija. Aktualnie Dr.Max jest jedną z największych sieci w kraju, posiadającą niemal 600 aptek franczyzowych, w których zatrudnionych jest ponad 4 000 pracowników.