Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

DevOps Engineer Linux

ING Tech Poland

Katowice

3 dni temu

Miejsce pracy: Katowice
Numer referencyjny: /MB/AS/IPC/L2/AJ9045
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Potrafisz administrować platformą Linux
  • Znasz takie technologie jak: Red Hat Linux, Bash
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Znajomość technologii: Apache, JBoss, RabbitMQ, Redis, Cassandra, NoSQL, Jenkins
  • Umiejętności programistyczne (Java, C++, bash)
  • Doświadczenie w pracy w środowisku Cloud
Jak pracujemy

W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.

  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 8:00 - 16:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków:
70%- Development
30%- Praca operacyjna

Pozostałe wymagania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Otwartość na poznawanie innych technologii
  • Zaangażowanie i komunikatywność
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Energia i skuteczność
  • Odpowiedzialność
  • Doświadczenie w pracy zgodnie ze SCRUM framework
W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • międzynarodowe projekty
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • szkolenia
  • certyfikaty
  • rozwój zawodowy
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • strefy relaksu i rozrywki
  • karta Multisport dofinansowana 50%
  • imprezy sportowe
  • parking rowerowy
odpowiednie warunki pracy
  • dostęp do najnowszych technologii
  • laptop
  • komórka
  • dodatkowy monitor
  • przepyszna kawa
  • kuchnia
Nad Twoja rekrutacją czuwają:
Prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeżeli w przyszłości, chciałbyś/chciałabyś brać udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach, potrzebujemy Twojej dodatkowej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.”

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 2 lat. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj stanowisko: Inżynier DevOps

Pojęcie DevOps stanowi połączenie dwóch angielskich słów – development (rozwój) oraz operations (operacje) – i idealnie oddaje charakter pracy inżyniera DevOps. Zadaniem osoby pracującej na tym stanowisku jest połączenie działań charakterystycznych dla działów rozwoju i developerów programujących aplikacje oraz działów utrzymania administratorów utrzymujących ...
Inżynier DevOps Praca Inżynier DevOps

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest ING Tech Poland.