Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

DevOps Engineer - Local Center of Excellence

ING Tech Poland

Katowice

10 dni temu

Miejsce pracy: Katowice
Numer referencyjny: /MB/GST/IAM/IAMBE/LCOE/KK6305
Szukamy Ciebie jeśli:

Spełniasz choć jedno z poniższych wymagań:

  • Posiadasz doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa IT lub znajomość zagadnień z obszaru bezpieczeństwa IT
  • Dobrze znasz procesy związane z zarządzaniem tożsamością i uprawnieniami
  • Posiadasz znajomość zagadnień z zakresu Active Directory
  • Dobrze znasz zagadnienia z zakresu zarządzania systemami operacyjnymi klasy Linux / Unix
  • Dobrze znasz zagadnienia z zakresu zarządzania bazami danych MSSQL, Oracle, PostgreSQL
  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość excela (znajomość funkcji, tabel przestawnych, budowania makra)
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Wykształcenie informatyczne lub doświadczenie w branży IT
  • Znajomość podejścia agile i metodyki scrum
  • Znajomość języków skryptowych (np. bash, python, powershell) oraz umiejętność automatyzowania działań administracyjnych
Jak pracujemy

W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.

  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 8:00 - 16:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków
50% - Analiza oraz prace nad edytowaniem procesów
30%- Prace z zespołami
10%- Przygotowywanie dowodów audytowych
10%- Prace rozwojowe

Pozostałe wymagania
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Terminowość, dokładność, rzetelność, odpowiedzialność
  • Umiejętność planowania, kontrolowania i organizowania
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i w grupie
  • Komunikatywność i otwartość na pracę z ludźmi
  • Umiejętność negocjacji

W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • międzynarodowe projekty
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • szkolenia
  • certyfikaty
  • rozwój zawodowy
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • strefy relaksu i rozrywki
  • karta Multisport dofinansowana 50%
  • imprezy sportowe
  • parking rowerowy
odpowiednie warunki pracy
  • dostęp do najnowszych technologii
  • laptop
  • komórka
  • dodatkowy monitor
  • przepyszna kawa
  • kuchnia
Nad Twoja rekrutacją czuwają:

Poznaj stanowisko: Inżynier DevOps

Pojęcie DevOps stanowi połączenie dwóch angielskich słów – development (rozwój) oraz operations (operacje) – i idealnie oddaje charakter pracy inżyniera DevOps. Zadaniem osoby pracującej na tym stanowisku jest połączenie działań charakterystycznych dla działów rozwoju i developerów programujących aplikacje oraz działów utrzymania administratorów utrzymujących ...
Inżynier DevOps Praca Inżynier DevOps

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (788)
Wałbrzych (46)
Legnica (129)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (262)
Toruń (140)
Lubelskie:
Lublin (268)
Chełm (54)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (951)
Tarnów (87)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2240)
Radom (172)
Płock (92)
Opolskie:
Opole (233)
Nysa (72)