Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Digital Product Owner

Żabka Polska Sp. z o.o.

Poznań

153 dni temu

Miejsce pracy: Poznań

Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

Dział Digital w Żabce to miejsce, w którym fani nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań, zajmują się cyfrową transformacją firmy.

To tu powstaje m.in. nowa aplikacja mobilna, która wyprzedza oczekiwania klientów i przenosi ich zakupy na wyższy poziom wtajemniczenia.

Jeżeli Digital to Twoje drugie imię, w mobile’u odnajdujesz się jak mało kto i niestraszne są Ci nowe wyzwania, to los się do nas uśmiechnął, gdyż szukamy właśnie Ciebie!

Dołącz do zespołu, który dąży do ucyfrowienia zakupów convenience w Polsce – aplikuj i wybierz się w digitalową podróż!

Twoje zadania:

  • odpowiedzialność za stworzenie i rozwój produktu cyfrowego mającego realizować strategiczną potrzebę firmy
  • realizacja celów biznesowych stawianych przed produktem
  • tłumaczenie potrzeb biznesu na rozwiązania w ramach zarządzanego produktu
  • koordynacja pracy wielu zespołów (in-house oraz kontraktorzy)
  • komunikacja z zespołami technicznymi
  • samodzielna praca z definicją i zarządzaniem backlogiem produktu
  • decyzyjność w zakresie priorytetyzacji zmian, z uwzględnieniem zależności z innymi produktami
  • single point of contact w organizacji w temacie przydzielonego produktu
  • odpowiedzialność za skuteczny i bieżący pomiar kluczowych metryk produktu
  • raportowanie stanu prac i najbardziej aktualnych planów dot. produktu
Oczekujemy od Ciebie:
  • doświadczenia w zarządzaniu produktem z obszaru nowoczesnych technologii, min. 2 lata
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność i łatwość w dekompozycji skomplikowanych, często abstrakcyjnych zagadnień
  • praktyki w zarządzaniu produktem w metodologii zwinnej
  • zdrowy mix asertywności i otwartości w ustalaniu planów zmian w produkcie
  • łatwość komunikacji z różnymi poziomami w organizacji, umiejętność prezentowania
  • chęci i nastawienia na dialog z interesariuszami produktu
  • chęci rozwoju, poprzez rozwijanie ambitnych produktów mających zmienić oblicze branży retail
  • mile widziane doświadczenie ze złożonymi produktami cechującymi się wysoką dostępnością i dużymi wolumenami transakcji
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zdobywanie doświadczenia przy zaawansowanych technologicznie projektach, realizowanych z partnerami z całego świata
  • współtworzenie sukcesu jednej z najambitniejszych transformacji cyfrowych w Polsce
  • realny wpływ na rozwój biznesu poprzez udział w projektach digitalowych
  • pracę w zespole ekspertów w bardzo pozytywnej atmosferze
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w centrum miasta
  • pakiet benefitów
zabkapolska.pl

Poznaj

Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka.

Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Kierownik Projektu Praca Kierownik Projektu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (715)
Wałbrzych (65)
Legnica (89)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (276)
Toruń (143)
Lubelskie:
Lublin (260)
Chełm (39)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (811)
Tarnów (84)
Nowy Sącz (80)
Mazowieckie:
Warszawa (2087)
Radom (180)
Płock (98)
Opolskie:
Opole (249)
Nysa (57)