Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca ds. Klientów Zamożnych

Klient portalu Praca.pl

Śląskie

18 dni temu

Ogłoszenie numer: 2530657, z dnia 2019-06-28

W związku z rozwojem szwajcarska firma świadcząca usługi asset management, poszukuje doświadczonych partnerów do podjęcia stałej współpracy, dołącz do nas jeżeli:

chcesz podnieść swoje dotychczasowe dochody
chcesz rozpocząć kolejny, ciekawy etap rozwoju zawodowego
chcesz wesprzeć się tym, co oferujemy
cenisz elastyczny czas pracy

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie Klientów
  • Dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

  • Znajomość produktów inwestycyjnych oraz doświadczenie w ich sprzedaży
  • Własny portfel Klientów związanych z inwestycjami

Oferujemy

  • Bardzo dobry system prowizyjny
  • Możliwość długoletniej współpracy
  • Wsparcie podczas spotkań z Klientami
Dane osobowe Kandydata przetwarzane są przez Praca.pl w celu przekazania ich Pracodawcy. Do czasu przekazania danych osobowych do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Praca.pl Sp. z o.o. Po przekazaniu danych osobowych Kandydata do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Pracodawca publikujący niniejszą ofertę pracy. Pracodawca przekaże Ci informacje jak przetwarza Twoje dane osobowe niezwłocznie po otrzymaniu Twojej aplikacji. Jeśli nie zgadzasz się na taką procedurę, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Specjalista do spraw kluczowych klientów zajmuje się bieżącą obsługą klientów kluczowych firmy, a także ich pozyskiwaniem. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada na zapytania ofertowe, negocjuje (w konsultacji z kierownikiem działu) warunki oferowanych usług, podpisuje umowy i utrzymuje stały kontakt z najważniejszymi dla firmy klientami. Specjalista ds. kluczowych klientów jest członkiem zespołu powołanego ...
Specjalista ds. Kluczowych Klientów Praca Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (706)
Wałbrzych (59)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (288)
Toruń (167)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (43)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (824)
Tarnów (106)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (2108)
Radom (165)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (258)
Nysa (64)