Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Klienta Indywidualnego

Klient portalu Praca.pl

Poznań, Przeźmierowo, Skórzewo

274 dni temu

Ogłoszenie numer: 1925952, z dnia 2018-03-13

Firma należy do największych grup ubezpieczeniowych w Europie. Jest liderem na swoim macierzystym rynku brytyjskim, gdzie działa już ponad 320 lat. Obsługuje 33 miliony klientów w 16 krajach Europy i Azji oraz w Kanadzie. Działalność w Polsce rozpoczęła w 1992 roku. Od tego czasu firmie zaufało już ponad 3,5 mln osób powierzając oszczędności o wartości ponad 50 mld zł.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań, Przeźmierowo, Skórzewo

Opis stanowiska

Doradca Klienta Indywidualnego to stanowisko dla osób, które mają łatwość w nawiązywaniu kontaktu bezpośredniego z klientem. Dokładnie potrafią zebrać informacje na temat potrzeb klienta oraz przedstawić najlepsze rozwiązania oraz produkty firmy. Utrzymywanie długoterminowych relacji z klientem.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży
  • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Dobra organizacja pracy oraz systematyczność
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Wysoki system wynagrodzenia
  • Premie kwartalne
  • Zdobywanie nowych kwalifikacji oraz awans na wyższe stanowiska
  • Rozwój zawodowy i osobisty
  • Wsparcie i pomoc

Wynagrodzenie

Od 1000 do 7000 PLN

Poznaj stanowisko: Doradca Ubezpieczeniowy

Doradca ubezpieczeniowy to stanowisko niemal tożsame ze stanowiskiem agenta ubezpieczeniowego. Doradca zajmuje się pozyskiwaniem klientów dla zakładów ubezpieczeniowych, w imieniu których działa. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje podległy sobie teren w poszukiwaniu osób potencjalnie zainteresowanych ofertą ubezpieczeniową i umawia się z nimi na spotkania, na których przedstawia im ...
Doradca Ubezpieczeniowy Praca Doradca Ubezpieczeniowy