Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Klienta

Klient portalu Praca.pl

Częstochowa i okolice

83 dni temu

Ogłoszenie numer: 1967505, z dnia 2018-05-28

Jesteśmy międzynarodową firmą w branży finansowej, a nasi współpracownicy odgrywają ważną rolę w osiąganiu sukcesów. Cechuje nas ambicja i stałe dążenie do postępu. Jeśli chcesz dołączyć do firmy, której naprawdę zależy na "dobrym biznesie", jesteś we właściwym miejscu.

Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa i okolice

Opis stanowiska

Jeśli czujesz, że nie wykorzystujesz w 100% swego obecnego potencjału, nie chcesz wykonywać swojego obecnego zajęcia do końca życia, mamy dla Ciebie intratną propozycję biznesową.

Poszukujemy osób o rozmaitych uzdolnieniach i pasjach, chcących pracować z zaangażowaniem.
Nasz specjalny projekt jest szansą dla osób, które cenią sobie niezależność finansową.

Wymagania

  • nastawienie na działanie, aktywność,
  • systematyczność i wytrwałość,
  • umiejętność budowania relacji interpersonalnych,
  • zainteresowanie branżą finansową, chęć uczenia się.

Oferujemy

  • specjalny, skrócony program wdrożeniowy,
  • wsparcie, na każdym etapie kariery,
  • intensywny rozwój zawodowy i osobisty dzięki licznym szkoleniom,
  • elastyczny czas pracy,
  • brak górnego limitu wynagrodzenia.

Wynagrodzenie

Od 3000 do 4000 PLN

Poznaj stanowisko: Doradca Finansowy

Doradca finansowy to osoba, która pomaga klientom zrealizować cele finansowe, np. kredyt, pożyczkę, ubezpieczenie na życie, fundusz inwestycyjny i emerytalny. Pracownik na tym stanowisku odpowiada, m.in. za: opracowywanie pakietów rozwiązań finansowych odpowiadających indywidualnym potrzebom klienta, rozpoznawanie potrzeb klienta i pełne doradztwo dotyczące wyboru odpowiedniego rozwiązania, przekazywanie klientowi wiedzy w ...
Doradca Finansowy Praca Doradca Finansowy