Doradca Klienta

EPCM Executive Search

Wrocław

20 godz. temu

Międzynarodowy deweloper specjalizujący się budowie osiedli mieszkaniowych poszukuje Doradcy Klienta. Nowa osoba będzie odpowiedzialna za sprzedaż w inwestycjach mieszkaniowych dewelopera. Firma gwarantuje stabilne zatrudnienie, bogaty pakiet benefitów oraz zdecydowanie konkurencyjne wynagrodzenie.

Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • Prowadzenie aktywnych działań w celu pozyskania klienta;
  • Profesjonalna obsługa Klientów w zakresie kupna mieszkania;
  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji z Klientem;
  • Prowadzenie Klienta przez cały okres trwania transakcji;
  • Bieżąca aktualizacja bazy danych Klientów;
  • Prowadzenie spotkań z Klientami oraz prezentacja ofert;
  • Kompletowanie dokumentów oraz udział w zawieraniu transakcji;
  • Przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej;
  • Współpraca z Klientami podczas finalizacji;
  • Współpraca z innymi działami oraz przygotowywanie raportów i analiz z prowadzonych procesów.
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w spółkach deweloperskich;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Mile widziana znajomość branży, tematyki nieruchomości oraz lokalnego rynku;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Samodzielność oraz komunikatywność;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Nastawienie na osiąganie celów;
  • Dobra organizacja czasu pracy.
Oferujemy:
  • Praca na samodzielnym stanowisku;
  • Umowę o Pracę poprzedzona 3- miesięcznym okresem próbnym;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie premiowe powiązane z osiągniętymi wynikami ([podstawa + premie uzależnione od wyników sprzedaży);
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy);
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony żywieniowe, dofinansowanie do nauki);
  • Stabilną pracę w renomowanej firmie oraz realne perspektywy rozwoju.
EPCM Executive Search:

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.