Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Podatkowy

Aventus Group Sp. z o.o.

Białystok

103 dni temu

Aventus Group Sp. z o. o. to międzynarodowa firma z branży FinTech (Financial technology). Od ponad 6 lat świadczymy usługi finansowe w oparciu o nowoczesne narzędzia online w 7 krajach świata: na Litwie, Łotwie, w Polsce, Czechach, Mołdawii, Ukrainie i Kazachstanie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok
Zadania:
  • bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego
  • sporządzanie opinii prawno-podatkowych
  • aktywne uczestniczenie w pracach zespołu doradztwa podatkowego,
  • sporządzanie projektów porad podatkowych w języku angielskim lub polskim,
  • sporządzanie analiz prawno-podatkowych i researchy,
  • uczestniczenie w przeglądach podatkowych i due diligence,
  • wykonywanie innych prac, związanych z pomocą w rozwiązywaniu kwestii podatkowych
Wymagania:
  • uprawnienia doradcy podatkowego
  • minimum 3 lata doświadczenia w zakresie doradztwa na rzecz przedsiębiorców
  • dobra znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • zaangażowanie w pracę i odpowiedzialność
  • wysoka kultura osobista
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie, w zespole doświadczonych doradców podatkowych, radców prawych, adwokatów
  • doradztwo na rzecz dużych podmiotów międzynarodowych
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dużą samodzielność na stanowisku pracy
  • doskonałe warunki i atmosferę pracy
  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych

Poznaj

Międzynarodowa spółka świadcząca od 2010 roku usługi finansowe online w 7 krajach świata: na Litwie, Łotwie, w Polsce, Czechach, Mołdawii, Ukrainie i Kazachstanie.

Poznaj stanowisko: Doradca Podatkowy

Zawód doradcy podatkowego należy do grupy wolnych profesji zaufania publicznego. Doradca podatkowy, na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia, udziela szczegółowych porad i instrukcji osobom podlegającym obowiązkowi podatkowemu, a także inkasentom zajmującym się poborem tychże należności. Obowiązki doradcy nie kończą się jednak na doradztwie teoretycznym; osoby zatrudniane w tym charakterze wypełniają i składają w ...
Doradca Podatkowy Praca Doradca Podatkowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (718)
Wałbrzych (55)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (276)
Toruń (151)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (41)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (822)
Tarnów (74)
Nowy Sącz (84)
Mazowieckie:
Warszawa (2101)
Radom (163)
Płock (98)
Opolskie:
Opole (256)
Nysa (64)