Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Serwisowy

ASO Mercedes-Benz Jan Kosmowski

Kraków – Dąbie

24 dni temu

ASO MERCEDES-BENZ JAN KOSMOWSKI

Dealer młodych samochodów używanych

Salon Młodych Samochodów Używanych Mercedes-Benz

Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i Unimog Autoryzowany Serwis Autobusów Mercedes-Benz i Setra sieci Omniplus
Dział Blacharni i Lakierni certyfikowany przez Mercedes-Benz
Autoryzowany Serwis Fuso poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków – Dąbie
Opis Stanowiska:
  • Obsługa klienta zgodna z procesem serwisowym marki Mercedes-Benz: umówienie i przyjęcie Klienta do serwisu, nadzorowanie przebiegu naprawy, kontrolowanie jakości naprawy, rozliczenie zleceń serwisowych
  • Przedstawienie zakresu oferowanych produktów i usług
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
Wymagania:
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wykształcenie kierunkowe mechaniczne
  • Znajomość techniki samochodowej
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy
  • Silne zorientowanie na zadowolenie Klienta i wysoką jakość napraw
  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • System szkoleń

Poznaj stanowisko: Doradca Serwisowy

Doradca serwisowy - osoba zajmująca się kalkulacją zleceń, wyceną usług, nadzorem nad jakością, zakresem i terminowością napraw, przygotowywyaniem dokumentacji technicznej, obsługą klientów. Osoba na tym stanowisku powinna odznaczać się praktyczną wiedzą z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych i dostawczych, doświadczeniem w obsłudze klienta, orientacją na ...
Doradca Serwisowy Praca Doradca Serwisowy