Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Techniczno - Handlowy

Devire

Katowice

160 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Katowice

Nr ref.: PL36947

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Naszym Klientem jest firma firma będąca liderem w swojej branży, dostarczająca swoje produkty do szerokiego grona odbiorców. W zawiązku z dynamicznym rozwojem szukamy doświadczonych kandydatów na stanowisko Doradcy Techniczno – Handlowego ds. Systemów Napędowych

Zakres obowiązków:

  • kontakt z Klientami w celu poznania ich specyficznych wymagań technicznych,
  • pozyskiwanie projektów aplikacyjnych, wsparcie techniczne w zakresie optymalizacji doboru układów napędowych
  • koordynacja prac inżynierskich w zakresie dedykowanych rozwiązań technologicznych,
  • przygotowywanie i testowanie wybranych technologii na rzecz projektów,
  • budowanie długofalowych relacji biznesowych,
  • wsparcie w badaniu rynku, potencjału rozwoju (analizy konkurencji).

Nasz klient oferuje:

  • stanowisko w dynamicznym środowisku w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz narzędzia pracy
  • bogaty pakiet socjalny

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie systemów napędowych oraz konstrukcji maszyn produkcyjnych,
  • Samodzielność w zakresie doboru/konfiguracji układów sterowania i napędów stosowanych w maszynach produkcyjnych,
  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomości zagadnień sprzedaży technicznej,
  • Doświadczenia w pracy w zespole międzynarodowym.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poznaj stanowisko: Doradca techniczno - handlowy

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...
Doradca techniczno - handlowy Praca Doradca techniczno - handlowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (719)
Wałbrzych (50)
Legnica (91)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (269)
Toruń (145)
Lubelskie:
Lublin (251)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (810)
Tarnów (68)
Nowy Sącz (77)
Mazowieckie:
Warszawa (2098)
Radom (159)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (245)
Nysa (59)