Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Telefoniczny (dział informacyjny dla partnera z branży energetycznej)

Klient portalu Praca.pl

Toruń

118 dni temu

Ogłoszenie numer: 1964146, z dnia 2018-05-23

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz startem nowego projektu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

  • udzielanie informacji i porad Klientom
  • wprowadzanie zmian w umowie
  • elektroniczna obsługa wniosków składnych przez Klientów
  • budowanie pozytywnych relacji z Klientami oraz dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

  • wykształcenie średnie
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność oraz skrupulatność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy zlecenie
  • dobrą atmosferę w zespole i możliwość awansu
  • dostęp do benefitów pozapłacowych: karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, vouchery do szkoły językowej
  • szkolenia przygotowujące do pracy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • wynagrodzenie składające się z podstawy godzinowej i premii
  • elastyczny czas pracy

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za telefoniczną obsługę klientów biznesowych/indywidualnych w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach it, prawie, finansach, reklamie. Do zadań pracownika na tym stanowisku należy: obsługa rozmów przychodzących, tj. informowanie klientów o usługach/produkcie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów, informowanie użytkowników ...
Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta Praca Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta