Dozorca dzienny

Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Lublin

9 godz. temu

Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/0399
OBOWIĄZKI:
Nadzór nad obiektem, kontrola osób wchodzących na teren placówki, dbanie o czystość i porządek w obiekcie i na terenie wokół obiektu, wykonywanie innych prac.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali gospodarze budynków
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

niekaralność, umiejętności związane z zakresem obowiązków, tzw ,,złota rączka"

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Niecała 14, 20-080 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Dane kontaktowe:

Anna Zdziebłowska
anna.zdzieblowska@mup.lublin.pl
814665235

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Poznaj stanowisko: Dozorca
Stanowisko dozorcy można określić także sformułowaniem „stróża obiektu”, bowiem do jego podstawowych obowiązków należy sprawowanie opieki nad obiektem i mieniem, znajdującym się na jego terenie. Dozorca jest także pierwszą osobą, z którą przyjdzie się kontaktować osobie, odwiedzającej dany obiekt – dlatego też kolejnym jego obowiązkiem jest udzielanie podstawowych informacji, dotyczących na ...
Praca Dozorca