Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

    NES Global Talent   Warszawa    praca stacjonarna
    dyrektor  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zadania: Analiza rynku: Śledzenie trendów w branży budowlanej, analiza konkurencji, identyfikacja nowych możliwości rynkowych. Planowanie strategii biznesowej: Współtworzenie strategii rozwoju firmy, opracowywanie planów działań mających na celu osiągnięcie celów biznesowych....
Praca.pl Praca Podlaskie Białystok Dyrektor ds. Marketingu Białystok
Dyrektor ds. Marketingu Internetowego

Aventus Group Sp. z o.o.
Białystok
praca stacjonarna
1900 dni temu

Aventus Group Sp. z o. o. to międzynarodowa firma z branży FinTech (Financial technology). Od ponad 6 lat świadczymy usługi finansowe w oparciu o nowoczesne narzędzia online w 7 krajach świata: na Litwie, Łotwie, w Polsce, Czechach, Mołdawii, Ukrainie i Kazachstanie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok
Zadania:
  • Przygotowanie i realizacja strategii marketingowej w odniesieniu do strategii Grupy,
  • Zarządzanie zespołem Działu Marketingu,
  • Odpowiedzialność za stworzenie planu marketingowego opartego na najnowszych analizach rynkowych,
  • Wsparcie dla zespołów sprzedażowych w docieraniu do potencjalnych klientów poprzez ich identyfikowanie, selekcję, przygotowanie planów akcji marketingowych,
  • inicjowanie, prezentowanie i wdrażanie własnych projektów wspierających działalność marketingową firmy,
  • stała analiza rynku i działań konkurencji,
  • Analiza usług oferowanych przez firmy konkurencyjne,
  • Rozwój oferty poprzez standaryzację istniejących usług oraz rozwój usług dodatkowych wraz z wprowadzeniem ich do sprzedaży,
  • Monitorowanie rozwoju oferty w ramach Grupy na świecie, rekomendacja i wdrożenie w Polsce usług z największym potencjałem sprzedaży,
  • Zarządzanie relacjami z Klientami poprzez wypracowanie i wdrożenie standardowych rozwiązań mających na celu zwiększenie lojalności klientów,
  • Komunikacja marketingowa (media, konferencje, Internet, itp.) we współpracy z zespołem komunikacji zewnętrznej,
  • Ścisła współpraca z Zarządem.
Wymagania:
Dołącz do zespołu, jeśli...
  • Posiadasz wyższe wykształcenie,
  • Masz minimum 5 lat doświadczenia w obszarach marketingu lub/i sprzedaży (mile widziane w podobnej branży),
  • Masz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i budowania relacji na poziomie krajowym i międzynarodowym,
  • Jesteś Zorientowana/y na nowe trendy i technologie,
  • Jesteś Proaktywna/y, gotowa/y do przejmowania inicjatywy,
  • Masz umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu i zadań,
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Masz znajomość nowoczesnych narzędzi marketingowych, marketing automation, google analytics,
  • Posiadasz doświadczenie w SEO, email marketingu, zarządzaniu bazą klientów.
Oferujemy:
  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej grupie,
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie obejmujące podstawę + bonus,
  • Bogaty pakiet socjalny (np. karta Multisport, karty podarunkowe, kursy językowe),
  • Możliwości rozwoju w tym również w projektach międzynarodowych.