Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. operacyjnych

AUDIT Doradztwo Personalne
lubuskie, Gorzów Wielkopolski
praca stacjonarna
1854 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kierowanie bieżącą działalnością zakładu
  • Zarządzanie i nadzór nad realizacją projektów zgodnie z przyjętą strategią, założonym budżetem i harmonogramem oraz kontrola ich wykonania
  • Odpowiedzialność za wynik finansowy zakładu
  • Zapewnienie i utrzymanie zasobów zapewniających właściwe funkcjonowanie firmy
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami biznesowymi, instytucjami oraz organami nadzoru
  • Współpraca z zarządem w zakresie opracowania i realizacji strategii firmy
  • Udział w procesie optymalizacji procesów w firmie

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętność zarządzania kilkoma, równoległymi projektami
  • Doświadczenie w realizacji procesu ofertowania i prowadzenia negocjacji
  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu
  • Wysokie umiejętności zarządzania personelem
  • Umiejętność strategicznego myślenia
  • Wysoka świadomość biznesowa
  • Znajomość języka angielskiego min. B1
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

FIRMA OFERUJE:

  • Elastyczność w kwestii formy współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i pakiet socjalny
  • Realne i jasno określone cele
  • Niezbędne i nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy
  • Przyjazne i rozwojowe środowisko pracy