Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. operacyjnych

Klient portalu Praca.pl
Warszawa, Warszawa i okolice
praca stacjonarna
rekrutacja online
1121 dni temu

Ogłoszenie numer: 4386081, z dnia 2021-03-30

MM Doradztwo Ekologiczne prowadzi rekrutację na stanowisko Dyrektora dla swojego kontrahenta z branży utylizacji odpadów.

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa i okolice

Opis stanowiska

  • Raportowanie do Zarządu Spółki w zakresie realizacji celów handlowych oraz operacyjnych,
  • Przygotowywanie analiz i raportów cyklicznych w tym do min, do Zarządu oraz Urzędu Marszałkowskiego,
  • Raportowanie wskaźników KPI w zakresie operacyjnym, handlowym,
  • Nadzór i wsparcie w procesach optymalizacji kosztowej Spółki,
  • Realizacja i kontrola budżetu podległego działu oraz weryfikacja realizacji założeń handlowych i operacyjnych,
  • Zarządzanie działem przedstawicieli handlowych Spółki,
  • Przeprowadzenie i nadzór nad negocjacjami handlowymi z kontrahentami Spółki,
  • Utrzymywanie relacji z kluczowymi kontrahentami i partnerami,
  • Udział w przetargach.

Wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika/Dyrektora ds. operacyjnych/ handlowych w branży utylizacji odpadów (w tym szczególnie odpadów niebezpiecznych),
  • Znajomość pakietu office (power point i ms Excel),
  • Umiejętności budowania zespołów, motywowania oraz rekrutowania na podległe stanowiska,
  • Wysokie zdolności analityczne i negocjacyjne,
  • Umiejętność monitorowania rynku oraz analizy konkurencji,
  • Prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność pozwalająca na podróże w kraju.

Oferujemy

  • Pracę w oparciu o kontrakt bądź umowę o pracę,
  • Pracę w przyjaznej rodzinnej firmie,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Bogaty pakiet socjalny (karta mulisport, opieka medyczna i ubezpieczenie na życie),
  • Niezbędne narzędzia pracy samochód, laptop, telefon,
  • Dofinansowanie kursów podnoszących kwalifikacje menedżerskie,
  • Udział w ciekawych projektach.

Wynagrodzenie

Od 10000 do 12000 PLN