Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor sprzedaży i marketingu – projekt greenfield

    ManpowerGroup   Brzeg    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Zadania: Pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami z branży automotive (elementy do silników elektrycznych i hybrydowych) Opracowanie i wdrożenie kompleksowych strategii sprzedaży i marketingu zgodnie z celami strategicznymi firmy; Analiza trendów rynkowych, konkurencji oraz potrzeb...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu

Klient portalu Praca.pl
pomorskie
praca stacjonarna
1176 dni temu

Ogłoszenie numer: 4168065, z dnia 2021-02-04

Firma z długoletnią tradycją, zajmująca się przetwórstwem ryb, prężnie działająca na rynku polskim i zagranicznym, posiadająca w swojej ofercie produkty pod marką własną, działająca również w segmencie produkcji usługowej, zatrudni do swojego zespołu

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • Zarządzanie, motywowanie i budowanie zespołu handlowego w organizacji,
  • Aktywne prowadzenie działań sprzedażowych firmy poprzez poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów i wykorzystywanie nowych możliwości na rynku,
  • Tworzenie strategii sprzedaży,
  • Tworzenia akcji promocyjnych i kampanii marketingowych,
  • Umacnianie i rozwijanie długofalowych relacji handlowych z aktualnymi Klientami i dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • Negocjowanie warunków umów handlowych i wspólnych działań z Klientami,
  • Tworzenie budżetu marketingu handlowego,
  • Bieżąca analiza efektywności działań sprzedażowych i marketingowych,
  • Opracowywanie raportów z prowadzonych działań,
  • Monitorowanie działań konkurencji i prognozowanie przyszłych trendów.

Wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą i marketingiem na kierowniczym stanowisku,
  • Znajomość rynku FMCG, kanałów dystrybucji: sieci/hurt tradycyjny/ horeca, dyskonty / branża rybna preferowana,
  • Doświadczenie w pracy w dziedzinie sprzedaży, marketingu, public relations, reklamy i promocji,
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Umiejętności nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych i interpersonalnych,
  • Konsekwencja w działaniu i nastawienie na realizację celów,
  • Język angielski- znajomość w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Dyspozycyjność,
  • Kreatywność.

Oferujemy

  • Elastyczne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość współtworzenia kierunku rozwoju firmy,
  • Duża swoboda działania,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • Samochód służbowy,
  • Nowoczesne narzędzia pracy.