Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor eksportu

    Praca.pl Sp. z o.o.   Opacz-Kolonia    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    dyrektor  kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj bez CV
    13 dni
    Zakres obowiązków: Budowanie i rozwijanie kompetencji nowego zespołu eksportowego. Opracowanie i wdrożenie planów ekspansji na rynki międzynarodowe. Utrzymywanie kontaktów z kluczowymi partnerami. Negocjacje ważnych umów handlowych. Zarządzanie budżetem i kontrola kosztów sprzedaży....
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Dystrybucji

Klient portalu Praca.pl
Kalisz
praca stacjonarna
1485 dni temu

Ogłoszenie numer: 3270752, z dnia 2020-04-01

Dla naszego klienta dystrybutora z branży FMCG poszukujemy doświadczonego menedżera na stanowisko:

Miejsce pracy: Kalisz

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży FMCG,
  • doświadczenie w zarządzaniu działem handlowym oraz zakupowym,
  • znajomość zagadnień logistycznych oraz transportowych,
  • umiejętność planowania i zarządzania budżetem jednostki,
  • wysokie nastawienie na realizację zadań,
  • umiejętność współpracy oraz zdolności analityczne,
  • znajomość obsługi systemów ERP,
  • posiadać czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie będącej liderem na rynku,
  • odpowiedzialne i ambitne zadania,
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny,
  • nowoczesne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
  • wdrożenie i wsparcie w nowych obowiązkach,
  • pakiet socjalny oraz benefity pozapłacowe,