Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Dyrektor Finansowy

Klient portalu Praca.pl

Bydgoszcz

116 dni temu

Ogłoszenie numer: 2337163, z dnia 2019-03-27

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem Finansowo-Księgowym
  • prowadzenie ewidencji i sprawozdawczości księgowej Spółki
  • kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • prowadzenie oraz zabezpieczenie dokumentacji organizacyjnej z zakresu księgowości
  • nadzór finansowy nad prowadzaniem działalności inwestycyjnej Spółki
  • dekretacja i księgowanie dokumentów księgowych
  • weryfikacja i wprowadzanie płatności do systemu bankowego
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych
  • raportowanie bezpośrednio do Prezesa Zarządu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w obszarze finansów, rachunkowości
  • minimum 5-letniego doświadczenia zawodowego w obszarze finansów, rachunkowości i sprawozdawczości finansowej
  • wiedza z zakresu finansów, rachunkowości, przepisów podatkowych, sprawozdawczości, instrumentów finansowych
  • umiejętność swobodnej komunikacji w j. angielskim
  • bardzo dobra znajomość programów finansowo-księgowych
  • bardzo dobra organizacji pracy, terminowość, skrupulatność
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

  • stała praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • duża samodzielność na stanowisku pracy
Dane osobowe Kandydata przetwarzane są przez Praca.pl w celu przekazania ich Pracodawcy. Do czasu przekazania danych osobowych do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Praca.pl Sp. z o.o. Po przekazaniu danych osobowych Kandydata do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Pracodawca publikujący niniejszą ofertę pracy. Pracodawca przekaże Ci informacje jak przetwarza Twoje dane osobowe niezwłocznie po otrzymaniu Twojej aplikacji. Jeśli nie zgadzasz się na taką procedurę, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji.

Poznaj stanowisko: Dyrektor Finansowy

Chief Financial Officer, tłumaczony także jako Dyrektor Finansowy, to osoba odpowiedzialna, zgodnie z sugestią zawartą w samej nazwie stanowiska, za koordynowanie i nadzorowanie całokształtu procesów związanych z finansową i administracyjną stroną funkcjonowania firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest głównym zwierzchnikiem działu księgowości, do jej obowiązków należy ...
Dyrektor Finansowy Praca Dyrektor Finansowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (693)
Wałbrzych (67)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (280)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (255)
Chełm (40)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (793)
Tarnów (93)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2083)
Radom (176)
Płock (97)
Opolskie:
Opole (250)
Nysa (64)