Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Dyrektor Oddziału Bankowego

Klient portalu Praca.pl

Poznań

217 dni temu

Ogłoszenie numer: 1871762, z dnia 2017-12-14

Międzynarodowa firma działająca w sektorze usług finansowych poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Realizacja planów sprzedaży dla poszczególnych grup produktów
  • Zarządzanie, motywowanie i rozwijanie podległych pracowników
  • Nawiązywanie kontaktów z klientami i sprzedaż produktów
  • Planowanie i zarządzanie budżetem
  • Realizacja strategii sprzedażowej

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych dla klientów detalicznych i instytucjonalnych
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży
  • Doświadczenie w zarządzaniu kredytem hipotecznym
  • Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku
  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat)
  • Inicjatywa, samodzielność, determinacja w osiąganiu celów
  • Łatwość w budowaniu relacji z klientem

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • Możliwość pracy w profesjonalnym środowisku stawiającym przed pracownikami szereg wyzwań oraz gwarantującym szansę wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • Wiedzę i narzędzia, które pozwolą realizować stawiane przez firmę cele
  • Profesjonalne szkolenia związane ze sprzedażą oraz zarządzaniem

Poznaj stanowisko: Dyrektor Oddziału

Dyrektor Oddziału to osoba, która odpowiada za zapewnienie funkcjonowania oddziału, zgodnie z obowiązującymi procedurami, tj. koordynuje pracę podległego zespołu (kierowników i doradców). Do obowiązków pracownika tego należy, m.in.: opracowywanie planów finansowo-obrotowych, bieżący nadzór i zarządzanie zespołem pracowników, dbałość o rozwój podległego zespołu - rekrutacja, ...
Dyrektor Oddziału Praca Dyrektor Oddziału

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (813)
Wałbrzych (54)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (178)
Toruń (95)
Lubelskie:
Lublin (128)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (43)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1719)
Radom (70)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (123)
Nysa (20)