Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Dyrektor Operacyjny Warszawa
Dyrektor Operacyjny ds. Merchandisingu

Klient portalu Praca.pl
Warszawa
dyrektor
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
praca stacjonarna
897 dni temu

Ogłoszenie numer: 5882514, z dnia 2021-11-09

Od 18 lat działająca na polskim rynku pracy firma.

Do swojego działu zatrudni osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Przygotowanie, koordynowanie i finalizowanie projektów klientów z działu Merchandisingu.
  • Zarządzanie kierownikami regionalnymi oraz koordynatorami.
  • Nadzór nad procesem budżetowania.
  • Wdrażanie i prowadzenie kontraktów.
  • Stały kontakt z kontrahentami z działu Merchandisingu. Tworzenie i utrzymywanie z nimi mocnych relacji.
  • Monitorowanie realizacji celów.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników zdalnie, którzy są na terenie całej Polski
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.
  • Efektywne działanie pod presją czasu
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

Oferujemy

  • Jasny system zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę po okresie próbny
  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód, laptop i telefon
  • Prywatną opiekę medyczną