Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    24 godz.
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Produkcji

Devire
śląskie, woj. śląskie
praca stacjonarna
1818 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: woj. śląskie

Nr ref.: PL38215

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Naszym Klientem jest firma produkcyjna, która jest jednym z liderów w branży przemysłu ciężkiego. Obecnie poszukujemy odpowiedniego Kandydata na stanowisko: Dyrektor Produkcji.

Zadania:

• Kompleksowe zarządzanie działem produkcyjnym
• Nadzorowanie procesu produkcji oraz przygotowywanie szczegółowych planów produkcji
• Zarządzanie kilkuset-osobowym zespołem
• Optymalizacja procesów produkcyjnych
• Wdrażanie nowych metod zarządzania produkcją
• Współpraca z pozostałymi działami w firmie
• Zapewnienie odpowiednich maszyn, wyposażenia i narzędzi oraz dbanie o ich stan
• Odpowiedzialność za zapewnienie wysokiej jakości wykonywanych produktów

Nasz Klient zapewnia:

• Stabilne warunki zatrudnienia
• Samochód służbowy
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju zawodowego w firmie, która jest liderem w branży
• Prywatną opiekę medyczną

U Kandydatów zwracamy szczególną uwagę na:

• Wykształcenie wyższe techniczne
• Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
• Wiedzę z zakresu hutnictwa
• Doświadczenie w organizacji pracy i zarządzaniu podległym zespołem
• Wiedzę z zakresu tworzenia i zarządzania budżetem
• Umiejętność planowania i zarządzania procesami produkcji
• Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych
• Komunikatywną znajomość języka angielskiego
• Dyspozycyjność, zdolność analitycznego myślenia, umiejętność podejmowania decyzji
• Prawo jazdy kat. B

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.