Dyrektor Sprzedaży
Klient portalu Praca.pl
mazowieckie
dyrektor
9 dni temu

Ogłoszenie numer: 6976632, z dnia 2022-05-14

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, działająca od lat w branży opakowaniowej, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • współtworzenie i realizowanie polityki sprzedażowej w obszarze opakowań
  • kreowanie działań nastawionych na pozyskiwanie nowych klientów i wprowadzania nowych produktów do oferty firmy
  • odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • kształtowanie polityki cenowej
  • inicjowanie i nadzorowanie działań mających na celu rozpoznanie bieżącej sytuacji rynkowej oraz wykorzystanie szans biznesowych
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • zarządzanie podległym zespołem – rekrutowanie, motywowanie, szkolenie, bieżące monitorowanie, koordynowanie i kontrola pracy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu zarządzania, handlu lub marketingu
  • min. 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w obszarze sprzedaży B2B
  • praktyczna znajomość branży opakowaniowej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • prawo jazdy kat. B.

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.