Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Dyrektor Operacyjny Mazowieckie
Dyrektor Zarządzający / Dyrektor Operacyjny

Klient portalu Praca.pl
mazowieckie
menedżer / dyrektor
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
685 dni temu

Ogłoszenie numer: 7032741, z dnia 2022-06-10

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Nadzór nad produkcją 3 linii produkcyjnych w tym:
    • linii produkcyjnej Volert Weckenmann (prefabrykaty do budowy domów, prefabrykaty przemysłowe, prefabrykaty kolejowe)
    • linii produkcyjnej Omag (prefabrykaty betonowe, kostka brukowa)
    • linii produkcyjnej Boss (prefabrykaty betonowe)
  • Nadzór nad organizacją i wykorzystaniem zasobów Zakładu Produkcyjnego
  • Kierowanie wszystkimi procesami bezpośrednio i pośrednio produkcyjnymi
  • Nadzorowanie procesu planowania produkcji, jego realizacji oraz optymalizacji
  • Zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych poprzez zapewnienie dostępności maszyn, wyposażenia i narzędzi oraz nadzorowanie procesów remontów i prac konserwacyjnych na terenie Zakładu
  • Monitorowanie standardów produkcji oraz wdrażanie programów poprawy jakości i efektywności
  • Kontrola wykorzystania powierzonego mienia przez zespoły, w tym piecza nad powierzonym magazynem, sprzętem
  • Sprawowanie nadzoru nad bezpiecznym prowadzeniem produkcji i pozostałej działalności zakładu, zapewnienie odpowiednich warunków pracy z zachowaniem zgodności z lokalnymi przepisami BHP
  • Zapewnienie sprawnego działania podległego Zakładu, w tym motywowanie podległego zespołu
  • Dbanie o rozwój kompetencji i umiejętności własnych oraz podległego Zespołu

Wymagania

  • Wykształcenie minimum  techniczne
  • Minimum 3-letnie doświadczenie związane z zarządzaniem Zakładem produkcyjnym preferowane branża: mostowa, drogowa, kolejowa, mieszkaniowa, przemysłowa, prefabrykacja
  • Znajomość zagadnień, dziedziny konstrukcji prefabrykatów betonowych , konstrukcji stalowych
  • Zdolności analityczne, komunikatywność, doskonałe umiejętności zarządzania czasem

JEŚLI NIE SPEŁNIASZ POWYŻSZYCH WYMAGAŃ, A CZUJESZ SIĘ NA SIŁACH ZACHĘCAMY DO APLIKACJI.

Oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę z dużą dozą samodzielności w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Przyjazną atmosferę pracy na poziomie managementu grupy