Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Szpitala

KDK Medica Sp zoo
Warszawa
praca stacjonarna
1843 dni temu

Klinika PROMEDION to nowoczesny szpital chirurgii plastycznej i zespół gabinetów medycyny estetycznej w Warszawie, zaprojektowany zgodnie z najnowszymi europejskimi standardami.

Doświadczony zespół specjalistów, wysoko zaawansowane, światowe technologie i szerokie spektrum konsultacji.

Miejsce pracy: Warszawa
Główne zadania:
  • Kierowanie działalnością szpitala i zapewnienie funkcjonowania zgodnie z wymogami prawnymi,
  • Zarządzanie podległym zespołem,
  • Ustalanie kierunków strategii rozwoju oraz ich realizacja,
  • Projektowanie i wdrażanie krótko i długoterminowych strategii podległego zespołu,
  • Realizowanie planów sprzedaży,
  • Doskonalenie procesów obsługi pacjenta, nadzór nad jakością i bezpieczeństwem świadczonych usług medycznych,
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania szpitala, zgodnego z obowiązującymi wymogami formalno-prawnymi,
  • Opracowywanie i aktualizacja procedur i standardów medycznych
  • Tworzenie strategii, celów oraz kierunków rozwoju szpitala
Czego oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenia na stanowisku zarządczym min. 5lat,
  • Doświadczenie w zarządzaniu placówkami medycznymi, w tym realizacji świadczeń komercyjnych usług medycznych min. 3 lata
  • Znajomość rynku medycznego, w tym przepisów regulujących funkcjonowanie placówek medycznych,
  • Silne nastawienie na jakość obsługi pacjenta
  • Umiejętność strategicznego myślenia,
  • Doświadczenia w sprzedaży i rozwoju usług,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności praktycznego wykorzystywania excella w zakresie analizy danych,
  • Komunikatywności i nastawienia na współpracę zarówno wewnątrz zespołu jak i pomiędzy zespołami na poziomie firm współpracujących.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne stabilne warunki zatrudnienia,
  • Ciekawe, ambitne zadania i cele,
  • Realny wpływ na kierunki rozwoju spółki,
  • Ciekawą i samodzielną pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość udziału w wielu inicjatywach ambitnych inicjatywach, w tym szerokich kampaniach społeczno-informacyjnych.