Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Dyspozytor

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów sp. z o.o.

Osieck (powiat otwocki)

21 dni temu

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki
Dyspozytor
Miejsce pracy: Osieck (powiat otwocki)
Wymagania:
  • wykształcenie średnie bądź wyższe w obszarze: transport, logistyka,
  • dobra znajomość programów MS Office (w szczególności Word, Excel),
  • umiejętność podejmowania trafnych decyzji pod presją czasu
Doświadczenie:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z planowaniem i realizacją dystrybucji
Opis stanowiska:
  • zapewnienie właściwej ilości środków transportowych w danym dniu i na danej budowie wg. potrzeb odpowiednio wcześnie zgłoszonych przez kierownika budowy lub majstra
  • wysyłanie na budowę dysponowanego materiału wg odpowiednio wcześnie zgłoszonego zapotrzebowania przez Kierownika Budowy
  • zapewnienie sprawnego rozładunku wagonów z materiałami masowymi – wahadła
  • zapewnienie sprawnej organizacji transportu na bazie
  • szczegółowa weryfikacja transportów zewnętrznych z materiałem potrzebnym do produkcji mma
  • prowadzenie ewidencji i kontrolę wydawania MMA na wskazane budowy
  • przekazywanie meldunków transportowych do Kierownictwa Sprzętowo – Transportowego
  • nadzór nad sprzętem posiadanym przez oddział robót drogowych
  • kierowanie i nadzorowanie napraw sprzętu
Oferujemy:
  • odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z pakietem świadczeń socjalnych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość zdobywania doświadczeń
WYRAŻENIE ZGODY (REKRUTACJA) – klauzula do CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji jak i przyszłych procesów rekrutacji*, prowadzonych przez Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Kolejowej 28, 05-300 Mińsk Mazowiecki, zgodnie z postanowieniami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1), ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z dnia 24.05.2018 r., poz. 1000 ze zm.) oraz art. 221 ustawy z dnia 26.06.1974r. kodeks pracy (tj. Dz. U. 2018 poz. 917).

Jednocześnie oświadczam, że zostałam/zostałem poinformowany/a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak dane te są niezbędne do prawidłowego realizowania wszelkich czynności związanych z ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem, mam prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista Dyspozytor

Specjalista Dyspozytor to osoba, która odpowiada za koordynowanie i planowanie optymalnego wykorzystania pojazdów, aby zapewnić ciągłość wykonywanych zadań przewozowych. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: optymalne planowanie transportu, nadzór na kierowcami, organizacja pracy floty własnych pojazdów, organizacja napraw i przeglądów podległego taboru, ...
Specjalista Dyspozytor Praca Specjalista Dyspozytor