Edytor - menedżer

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Wrocław

6 dni temu

Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/2675
OBOWIĄZKI:

1. Badanie i pisanie artykułów dla Internetu i mediów zewnętrznych. 2. Przygotowywanie przemówień. 3. Kopiowanie. 4. Edycja publikacji i tłumaczeń. 5. Zapewnienie tłumaczeń. Praca w godz.: 8-16.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw public relations (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: dziennikarstwo, komunikacja społeczna lub filologia
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

1) wykształcenie wyższe licencjackie (dziennikarstwo, komunikacja społeczna lub filologia), 2) staż pracy: - min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w public relations lub dziale marketingu, - min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku menedżera w branży finansowej, 3) umiejętność-specjalność: Doświadczenie w tworzeniu i redagowaniu tekstów, Umiejętność wyszukiwania szczegółowych informacji, Umiejętność jasnego przekazywania treści, Znajomość programów MS Office, w szczególności MS Word i MS Power Point na poziomie zaawansowanym, Dobra znajomość programów Adobe InDesign, Photoshop i Illustrator, Doświadczenie w pracy z mediami zewnętrznymi, Znajomość zagadnień związanych z branżą finansową, Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, Terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu, 4) inne: biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu zaawansowanym względu na międzynarodowy charakter pracy

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 416,67 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Sala C
000000000

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Poznaj stanowisko: Dziennikarz
Dziennikarz to osoba, która zbiera oraz analizuje fakty na temat istotnych wydarzeń, zjawisk i następnie przekazuje je opinii publicznej w różnych formach, tj. prasa, radio, telewizja. Charakter pracy zależny głównie od miejsca pracy i tematyki, jaką zajmuje się dziennikarz. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: tworzenie treści informacyjnych i merytorycznych zamieszczanych w prasie/mediach, ...
Praca Dziennikarz