Ekspert ds. AML - Trener [rekrutacja online]

ING Tech Poland

Warszawa

5 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Szukamy Ciebie, jeśli:
  • Posiadasz minimum 10 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, w szeroko rozumianym obszarze prowadzenia i tworzenia treningów,
  • Masz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń AML,
  • Posiadasz wiedzę eksperta w obszarze AML poparta certyfikatem ICA lub ACAMS,
  • Masz doświadczenie w pracy jako analityk w obrębie procesów AML,
  • Posiadasz wykształcenie kierunkowe lub inne (preferowane finanse),
  • Znasz angielski na poziomie C1, pozwalający prowadzić szkolenia w tym języku.
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Doświadczenie w szkoleniu New Joinerow w obszarach TM/CDD,
  • Wysoko rozwinięte zdolności współpracy z osobami z rożnych szczebli hierarchii,
  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym.
  • Przesłanie CV w języku angielskim.
  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 8:00 - 16:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Zajęcza 4, Warszawa
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków:
70%- Dostarczanie szkoleń (wirtualnych i w salce)jako reprezentant KYC Academy dotykajacych tematyki CDD/TM/Screening
20%- Przygotowywanie globalnych materialów szkoleniowych dot AML
10%- Raportowanie
W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeżeli w przyszłości, chciałbyś/chciałabyś brać udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach, potrzebujemy Twojej dodatkowej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.”

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 2 lat. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Poznaj wyjątkowy charakter naszej firmy oraz ludzi tu pracujących, dzięki którym zmieniamy świat.

ING Tech Poland dostarcza innowacyjne usługi IT oraz usługi operacyjne dla ING na całym świecie. Nasza główna siedziba mieści się w Katowicach. Posiadamy również oddział w Warszawie. W zakres naszych usług IT wchodzą: bezpieczeństwo IT, hosting, usługi zdalne oraz aplikacyjne. Usługi operacyjne ostarczane są przez dwie jednostki: RiskHub (Warszawa) oraz CardsHub (Katowice). RiskHub jest naszym Centrum Wiedzy Eksperckiej kształtującym przyszłość modelowania ryzyka i analizy danych w Polsce. Z kolei CardsHub odpowiada za cały cykl życia kart płatniczych, zarówno w zakresie technologicznym, jak i operacyjnym.

Proces rekrutacji

Etap Aplikacja
Etap Rozmowa telefoniczna
Etap Spotkanie