Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ekspert ds. Projektów Rekrutacyjnych i Wizerunku Pracodawcy

Orange Polska S.A.

Warszawa

33 dni temu

Team Warszawa

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie a Twoje zaangażowanie zostanie wynagrodzone.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • prowadzenie projektów z obszaru rozwoju, wsparcia rekrutacji oraz Wizerunku Pracodawcy
  • planowanie, monitorowanie projektu i jego harmonogramu od momentu rozpoczęcia do jego zakończenia
  • zapewnienie zgodności rezultatu projektu z jego założeniami i procedurami
  • wdrażanie narzędzi poprawiających candidate expierience
  • dbanie o standard procesu rekrutacji oraz narzędzia, trendy i nowości rynkowe
  • odpowiedzialność za zadania związane z Employer Branding (certyfikaty, konkursy, współpraca z uczelniami)
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu projektów lub w roli lidera streamu projektowego
  • masz umiejętność przygotowywania harmonogramów działań, prezentacji i innych podsumowań projektowych
  • potrafisz prezentować rezultaty i status działań
  • posiadasz znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • umiesz samodzielnie podejmować decyzję i ustalać priorytety
  • masz ciekawość zagadnień z obszaru HR
  • masz w sobie entuzjazm i otwartość na nowe wyzwania
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Internet i telefon bez limitu
  • Kartę sportową bez limitów
  • Realne wyzwania na co dzień
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji

Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji to osoba, która jest odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na rożne stanowiska, czyli prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów psychologicznych, w tym także wszelkie działania organizacyjne związane z ...
Specjalista ds. Rekrutacji Praca Specjalista ds. Rekrutacji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (717)
Wałbrzych (56)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (255)
Toruń (156)
Lubelskie:
Lublin (267)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (951)
Tarnów (95)
Nowy Sącz (88)
Mazowieckie:
Warszawa (2230)
Radom (172)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (248)
Nysa (94)