Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ekspert ds. Sprzedaży Rozwiązań Zintegrowanych

Orange Polska S.A.

Wrocław

6 dni temu

Team Wrocław

Jesteśmy nr 1 w rankingu Top Employer Polska – co to oznacza? Mniej więcej tyle, że trudno znaleźć lepszego pracodawcę na rynku. To też pewność, że praca z nami to nie tylko wykonywanie zadań – to wyjątkowa misja poprawiania jakości życia milionów Polaków poprzez rozwiązania telekomunikacyjne.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • realizacja nowej sprzedaży usług zaawansowanych i niestandardowych rozwiązań Grupy OPL oraz Partnerów OPL
  • pozyskanie nowych klientów oraz budowanie i utrzymywanie bieżących i długofalowych relacji z nimi
  • identyfikowanie przyszłych potrzeb klienta na niestandardowe i zintegrowane rozwiązania
  • nadzór nad realizacją zintegrowanych projektów
  • szacowanie opłacalności projektów i dostosowywanie warunków finansowych pod potrzeby realizacji niestandardowych i zintegrowanych projektów sprzedażowych
  • opracowywanie ofert handlowych na niestandardowe i zintegrowane rozwiązania, zarządzanie procesem prawidłowego obrotu dokumentami oraz wdrożeniem rozwiązania
  • wdrażanie nowych pracowników sprzedaży, dostarczanie wiedzy o najlepszych praktykach sprzedażowych i rozwiązaniach technologicznych
  • systematyczna dbałość i odpowiedzialność za własny rozwój w zakresie
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • masz minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży do Klientów Biznesowych w branży Telco/IT lub pokrewnej
  • masz doświadczenie w szacowaniu opłacalności projektów
  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, telekomunikacja)
  • lubisz się uczyć nowych rzeczy i dzielić swoja wiedzą z innymi
  • komunikujesz się w języku angielskim
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Auto służbowe
  • Internet i telefon bez limitu
  • Kartę sportową bez limitów
  • Pracowniczy program emerytalny
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań IT

Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań IT to osoba, która odpowiada za doradztwo i sprzedaż rozwiązań informatycznych firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie klientów ze wszystkich sektorów rynku, utrzymanie i rozbudowa relacji z pozyskanymi klientami, przygotowywanie ofert i prezentacji w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta. A także pracownik ten ...
Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań IT Praca Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań IT

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (824)
Wałbrzych (45)
Legnica (120)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (187)
Toruń (101)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (922)
Tarnów (51)
Nowy Sącz (44)
Mazowieckie:
Warszawa (1950)
Radom (156)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (151)
Nysa (63)