Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektromechanik / Elektromonter / Instalator

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

Stara Iwiczna

93 dni temu

Grupa Most Wanted! wspiera pracodawców od 1998 r. Jesteśmy liderem w zakresie rekrutacji personelu, outsourcingu, doradztwie w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz organizatorem czołowych na polskim rynku wydarzeń branży HR takich jak Kongres Prawa Pracy i HR na Szpilkach. Działamy na terenie całej Polski, mamy też klientów zagranicznych, np. z Niemiec, Belgii, Francji, Kanady i USA. Jako nieliczni w swojej branży możemy pochwalić się wdrożonym w 2016 r. Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2015.

Dla naszego Klienta, firmy z branży mechanicznej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Stara Iwiczna

Zakres obowiązków:
  • nadzór nad przeprowadzanymi instalacjami maszyn w lokalizacji klienta;
  • zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym i mechanicznym;
  • ustawienie urządzeń;
  • zarządzanie pracą mechaników, hydraulików;
  • możliwość awansu na stanowisko Brygadzisty.
Wymagania
  • doświadczenie w pracy na stanowiskach takich jak: elektromechanik, elektromonter, elektryk, automatyk, pracownik utrzymania ruchu;
  • w firmach produkcyjnych oraz pokrewnych;
  • uprawnienia SEP do 1,5 kV (możliwość pomocy klienta w wyrobieniu tego typu uprawnień);
  • znajomość instalacji elektrycznych, podstaw automatyki i pneumatyki;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i rysunków technicznych;
  • umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi.
  • umiejętność tzw. „złotej rączki”;
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie Polski (3-5 dni w tygodniu lub
  • kilkanaście dni – możliwość elastycznego ustalenia dni wolnych i pracujących);
  • dostępność do zbiórki na delegację z okolic Piaseczna;
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o mowę o pracę,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • Pakiet ciekawych szkoleń,
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • samochód służbowy do dyspozycji
  • telefon służbowy, laptop
  • podczas delegacji zapewnienie posiłków + ustawowa dieta.

Poznaj stanowisko: Elektromechanik

Zadaniem elektromechanika w najszerszym ujęciu jest projektowanie, wykonywanie, obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju – począwszy od sprzętów domowych AGD i RTV, poprzez instalacje elektryczne w samochodzie, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc. W branży motoryzacyjnej, elektromechanik zajmuje się jednak głównie badaniem i analizowaniem stanu technicznego ...
Elektromechanik Praca Elektromechanik

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (642)
Wałbrzych (47)
Legnica (54)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (153)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (21)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (769)
Tarnów (41)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1703)
Radom (73)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (115)
Nysa (24)