Elektromonter Samochodowy

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Sp. z o. o.

Warszawa

38 dni temu

Firma z 90 – letnią tradycją. Naszą misją jest zapewnienie niezawodnego odbioru i zagospodarowania odpadów na terenie m.st. Warszawy. Jesteśmy firmą z wizją - stosujemy innowacyjne technologie i stale się rozwijamy. Dbamy o środowisko naturalne, potrzeby klientów i rozwój pracowników.

Nr ref.: ES2/2019
Miejsce pracy: Warszawa

Miejsce pracy: ul. Kampinoska 1, 01-934 Warszawa.

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie sprawności i utrzymanie w należytym stanie technicznym oraz nadzór nad prawidłową eksploatacją jednostek taborowo-sprzętowych Zakładu;
  • Naprawa pojazdów, maszyn budowlanych i maszyn specjalnych, zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami, szkoleniami, certyfikatami;
  • Zgłaszanie i konsultacja remontów, i napraw jednostek taborowo-sprzętowych, części wyeksploatowanych (uszkodzonych) oraz w sprawach związanych z zakupem nowych części i prawidłowym ich montażu;
  • Używaniu zgodnie z przeznaczeniem powierzonych maszyn, urządzeń i narzędzi oraz odzieży roboczej i środków ochrony osobistej;
  • Pracownik jest zobowiązany do wykonywania innych poleceń przełożonego, które nie odbiegają charakterem od zakresu zadań podstawowych i pozostają w zgodzie z posiadanymi kwalifikacjami i umiejętnościami;
  • Pracownik jest zobowiązany do wykonywania innych poleceń przełożonego, odbiegających od zadań podstawowych, biorąc pod uwagę umiejętności pozwalające wykonywać te prace w przypadku awarii stanowiska pracy lub braku pracy na danym stanowisk.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe;
  • Minimum 2 lata w zawodzie elektryk napraw pojazdów samochodowych;
  • Czynne prawo jazdy kat. B, mile widziane kat. C;
  • Umiejętność obsługi komputerów diagnostycznych, testerów, mierników;
  • Dobre umiejętności organizacyjne i pracy pod presją czasu;
  • Dokładność i pracowitość;
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu;
  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych;
  • Uprawnienia do pracy na wysokości do 3,00 m.

Warunki pracy:

Praca wykonywana w systemie jednozmianowym (7:00-15:00).

Mile widziane:

  • Uprawnienia G1, G3 w zakresie eksploatacji;
  • Uprawnienia UDT w zakresie konserwacji UTB.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie – 90 lat na stołecznym rynku,
  • Umowę o pracę,
  • Dodatkową opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Miejsce parkingowe,
  • Dofinansowanie do wypoczynku (tzw. wczasy pod gruszą),
  • Szkolenia zawodowe.

Poznaj

O NAS

Jesteśmy jedynym podmiotem na stołecznym rynku posiadającym Zintegrowany System Gospodarki Odpadami, który w sposób odpowiedzialny i przyjazny środowisku zagospodarowuje i finalnie utylizuje odpady wytworzone przez mieszkańców Warszawy. Każdy odebrany od naszych Klientów kilogram odpadów jest ewidencjonowany i transportowany do instalacji finalnej utylizacji.

MISJA

Naszą misją jest zapewnienie niezawodnego i efektywnego odbioru i zagospodarowania odpadów na terenie m.st. Warszawy w sposób zapewniający dbałość o środowisko naturalne, minimalizację uciążliwości dla mieszkańców oraz rentowność działalności.

NASZA WIZJA

Chcemy wzmacniać naszą pozycję wśród najlepszych przedsiębiorstw z sektora odbioru i zagospodarowania odpadów w Polsce w zakresie efektywności działania, jakości świadczonych usług, innowacyjnych rozwiązań oraz optymalnego wykorzystania zasobów. Dbamy o środowisko naturalne, potrzeby klientów i rozwój pracowników.

Poznaj stanowisko: Elektromonter
Elektromonter, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za montaż i bieżące serwisowanie urządzeń elektrycznych, obecnych na terenie zakładu lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku sprawuje nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem wszelkich instalacji elektrycznych, funkcjonujących w podległym mu miejscu pracy. Elektromonter zazwyczaj specjalizuje się w obsłudze i serwisowaniu konkretnej gamy ...
Praca Elektromonter