Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Elektromonter Samochodowy

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Sp. z o. o.

Warszawa - Wola

27 dni temu

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO OCZYSZCZANIA
w m. st. Warszawie Sp. z o. o.
ogłasza rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa ul. Tatarska 2/4 (Wola)

Podstawowy zakres obowiązków:
  • wykonywanie prac w zakresie mechaniki pojazdowej, w tym dokonywanie badań diagnostycznych i usuwanie usterek układów mechanicznych,
  • wykonywanie przeglądów oraz napraw maszyn i urządzeń warsztatowych,
  • naprawa instalacji systemów wagowych oraz systemów bezprzewodowej komunikacji X-TRACK zamontowanych na pojazdach,
  • naprawa instalacji elektronicznej w jednostkach taborowo-sprzętowych oraz osprzętu elektrycznego,
  • instalowanie w samochodach elektrycznych i elektronicznych urządzeń,
  • konserwacja urządzeń elektrycznych pojazdów samochodowych,
  • praca wykonywana w systemie dwuzmianowym pn.-pt. (I zmiana 6.00-14.00, II zmiana 14.00-22.00).
Wymagania na stanowisku:
  • wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe w zawodzie mechanik lub mechatronik samochodowy,
  • minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia na stanowisku mechanika samochodów ciężarowych,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • znajomość obsługi komputera w stopniu umożliwiającym diagnostykę pojazdów,
  • uprawnienia operatora wózków podnośnikowych.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie – 90 lat na stołecznym rynku,
  • umowę o pracę,
  • dodatkową opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dofinansowanie do wypoczynku (tzw. wczasy pod gruszą),
  • szkolenia zawodowe.
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie – 90 lat na stołecznym rynku,
  • Umowę o pracę,
  • Dodatkową opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Dofinansowanie do wypoczynku (tzw. wczasy pod gruszą),
  • Szkolenia zawodowe.

Poznaj

Dlaczego warto wybrać MPO?

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania działa na stołecznym rynku nieprzerwanie od 1927 roku.

Przez ponad 90 lat naszą misją jest zapewnienie efektywnego, niezawodnego odbioru i zagospodarowania odpadów na terenie stolicy. Dbamy o środowisko naturalne, satysfakcjonującą obsługę klienta i rozwój pracowników. Dodatkowo firma prowadzi usługi w zakresie badań technicznych pojazdów. Jesteśmy pierwszą warszawską spółką, która wdrożyła zintegrowany system zarządzania środowiskiem i jakością według normy ISO.

Sukces zawdzięczamy naszym pracownikom. MPO to ponad 1300 osób, posiadających fachową wiedzę. W naszej strukturze są pracownicy operacyjni, specjaliści i kierownicy.

Proces rekrutacji w MPO

KrokPoznaj nas jako Pracodawcę i Aplikuj!
KrokSelekcja nadesłanych aplikacji
KrokWywiad telefoniczny
KrokRozmowa kwalifikacyjna
Krok Informacja zwrotna dla Kandydatów
Poznaj stanowisko: Elektromechanik
Zadaniem elektromechanika w najszerszym ujęciu jest projektowanie, wykonywanie, obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju – począwszy od sprzętów domowych AGD i RTV, poprzez instalacje elektryczne w samochodzie, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc. W branży motoryzacyjnej, elektromechanik zajmuje się jednak głównie badaniem i analizowaniem stanu technicznego ...
Praca Elektromechanik