Elektryk / Automatyk

Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.

Środa Śląska

3 dni temu

Obecnie do naszego zakładu w Środzie Śląskiej ( okolice Wrocławia ), do Działu Utrzymania Ruchu i Infrastruktury poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Środa Śląska
Nr ref.: EA/08/19
Zadania:
  • Wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji parku maszynowego od strony elektrycznej i automatyki
  • Realizacja prac związanych z prewencyjnym utrzymaniem ruchu
  • Usuwanie awarii elektrycznych w produkcji w ruchu ciągłym
Wymagania:
  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w służbach utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe (elektryk, elektronik, automatyk, elektromechanik)
  • Umiejętności naprawy maszyn i urządzeń
  • Biegłość w posługiwaniu się schematami elektrycznymi
  • Uprawnienia kwalifikacyjne E1 do 1 kV
  • Gotowość do pracy 3 zmianowej w systemie IV-brygadowym
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Zaangażowanie oraz sumienność
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego
  • bogaty i zróżnicowany pakiet świadczeń socjalnych

Oferty zawierające cv oraz list motywacyjny, wraz z numerem referencyjnym prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. K.
ul. Ceramiczna 2
55-300 Środa Śląska
www.roben.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko Elektryk-Automatyk prowadzonego przez Röben Polska Sp z o.o. i Wspólnicy Sp. K. z siedzibą w Środzie Śląskiej przy ul. Ceramicznej 2.”

Informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Röben Polska to część rodzinnego koncernu produkującego ceramiczne materiały budowlane od ponad 160 lat. Powstałe w połowie XIX w. fryzyjskie cegielnie dały początek dzisiejszej sieci fabryk w Europie i Ameryce. W 1995 r. w skład firmy o tak bogatej tradycji weszły zakłady w Środzie Śląskiej. To tu powstała największa i najnowocześniejsza w Europie dachówczarnia Röben.

Poznaj stanowisko: Elektryk
Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Praca Elektryk