Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk - Elektromonter

Euro-Inwest Projekt Sp. J.

Świętokrzyskie

25 dni temu

Firma Euro-Inwest Projekt Sp. J. to polska firma, którą budujemy i rozwijamy nieprzerwanie już od 11 lat. W tym okresie zrealizowaliśmy szereg projektów, od przemysłu ciężkiego, energetyki i fabryk, poprzez stadiony, metro, dworce kolejowe i galerie handlowe. Wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi elektryczne instalacji słabo i silnoprądowych na terenie całej Polski i w Europie. Wszystko czego przez ten czas dokonaliśmy było możliwe dzięki zaangażowanym i solidnym pracownikom, którzy pracują z wykorzystaniem najlepszej klasy sprzętu. Podążamy za rosnącymi oczekiwaniami rynku a biznes prowadzimy w sposób odpowiedzialny z naciskiem na bezpieczeństwo pracowników.

W tej chwili poszukujemy pracowników do pracy, na stanowisku:

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie wg stawki godzinowej
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Pracę w miejscu zamieszkania lub w delegacji
  • Transport do miejsca pracy, na kwaterę na koszt pracodawcy
OPIS STANOWISKA:
  • Budowa i montaż tras kablowych
  • Montaż linii kablowych
  • Montaż gniazdek, przełączników
  • Montaż instalacji elektrycznych
  • Montaż urządzeń sterowania i oświetlenia
  • Praca w obiektach przemysłowych, handlowych na obszarze całej Polski
WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV lub wyższe
  • Uprawnienia UDT – obsługa urządzeń transportu bliskiego
  • Umiejętność czytania schematów i planów elektrycznych
Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie swojego CV z umieszczoną zgodą rekrutacyjną: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tj: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania i numer telefonu, datę urodzenia, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, przez Euro-Inwest Projekt Grzegorz Engler, Tomasz Lach Sp. J. z siedzibą w Zabrzu, przy ul. Sikorskiego 91, w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji, a także w celu umożliwienia mojego udziału w przyszłych projektach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z EIP Sp. J., potencjalnym partnerom biznesowym do celów związanych z prowadzonym procesem rekrutacji. Zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne. Podstawa przetwarzania danych jest moja zgoda, którą mam prawo wycofać w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowaniu, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych, prosimy o kontakt z nami pod adresem:rekrutacja@spolkaeip.pl.

Poznaj

Euro-Inwest Projekt Grzegorz Engler, Tomasz Lach Sp.j.

Firma Euro-Inwest Projekt Sp. J. to polska firma, którą budujemy i rozwijamy nieprzerwanie już od 11 lat. W tym okresie zrealizowaliśmy szereg projektów, od przemysłu ciężkiego, energetyki i fabryk, poprzez stadiony, metro, dworce kolejowe i galerie handlowe. Wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi elektryczne instalacji słabo i silnoprądowych na terenie całej Polski i w Europie. Wszystko czego przez ten czas dokonaliśmy było możliwe dzięki zaangażowanym i solidnym pracownikom, którzy pracują z wykorzystaniem najlepszej klasy sprzętu. Podążamy za rosnącymi oczekiwaniami rynku a biznes prowadzi w sposób odpowiedzialny z naciskiem na bezpieczeństwo pracowników.

Poznaj stanowisko: Monter Instalacji Elektrycznych

Pracownik Monter Instalacji Elektrycznych to osoba, która montuje, instaluje i dba o prawidłowe funkcjonowanie instalacji elektrycznej oraz ustala przyczynę uszkodzeń, i wykonuje naprawę urządzeń elektrycznych. Pracownik Monter Instalacji Elektrycznych musi posiadać minimum wykształcenie zawodowe elektryczne lub technikum elektryczne, albo mieć uprawnienia zdobyte w ...
Monter Instalacji Elektrycznych Praca Monter Instalacji Elektrycznych