Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk - Wydział Energetyki

Telewizja Polska S.A.

Warszawa

11 dni temu

Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatów i kandydatek zainteresowanych współpracą

w Ośrodku Inwestycji i Transportu jako:

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • utrzymanie w pełnej sprawności eksploatacyjnej urządzeń i instalacji elektrycznych, elektroenergetycznych oraz automatyki budynkowej:
    • eksploatacja, nadzór nad utrzymaniem w sprawności, wykonywanie okresowych przeglądów
      i konserwacji urządzeń i instalacji,
    • umiejętność diagnozowania i usuwania awarii elektrycznych,
    • usuwanie oraz napraw usterek urządzeń i instalacji elektrycznej,
    • nadzór nad systemami monitoringu BMS,
    • nadzór nad realizacją umów i usług świadczonych przez podmioty zewnętrzne,
    • wykonanie oglądów codziennych, prac eksploatacyjnych oraz przeglądów okresowych
      i badań/pomiarów.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu  elektrycznym, elektroenergetycznym
    (mile widziana znajomość automatyki budynkowej)
  • umiejętność analizy schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznych;
  • komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność organizacji pracy,
  • umiejętność pracy z zespołem,
  • znajomość przepisów BHP oraz organizacji pracy w energetyce,
  • uprawnienia elektryczne SEP powyżej 1 kV E.

Mile widziane:

  • znajomość systemów: BMS,
  • uprawnienia elektryczne SEP powyżej 1 kV D,
  • doświadczenie zawodowe w pracy przy eksploatacji systemów elektroenergetycznych SN i NN,
  • znajomość oprogramowania: pakiet MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilną współpracę w pełnym wymiarze czasu, w oparciu o umowę zlecenie,
  • adekwatne wynagrodzenie i dogodne warunki współpracy.

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Elektryk Praca Elektryk

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (712)
Wałbrzych (68)
Legnica (108)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (247)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (900)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2260)
Radom (170)
Płock (74)
Opolskie:
Opole (240)
Nysa (81)