Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk

BATER Sp. z.o.o.

Gliwice

30 dni temu

Ogłoszenie numer: 2330844, z dnia 2019-03-19

Innowacyjna, prężna firma Bater produkująca akumulatory przemysłowe zapewnia duże możliwości rozwoju.

Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i stosuje najnowsze technologie produkcyjne.

Elektryk

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Opis stanowiska

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii i usterek w zakresie układów sterowania i sprzętu pomiarowego,
  • optymalizowanie parametrów ustawień maszyn,
  • praktyczna wiedza z zakresu elektroniki, mechaniki oraz automatyki przemysłowej,
  • zapobieganie powstawaniu awarii elektrycznych i układów automatyki,
  • prace konserwacyjne urządzeń elektrycznych.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym,
  • uprawnienia SEP 1kV G1, E,
  • uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi o napędzie silnikowym,
  • dokładność,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • dobre zarobki,

  • możliwości rozwoju.

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Elektryk Praca Elektryk