Aktualne oferty pracy

  • Global HR Business Manager

    Hemmersbach   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista mid / senior  pełny etat  rekrutacja online
    6 dni
    YOUR SKILLS Demonstrated experience in driving HR initiatives and projects within an international business setting; Exceptional communication and networking skills, coupled with a strategic mindset and analytical approach; High level of business acumen and assertiveness paired with a focus on...
  • Młodszy Technik IT

    Hemmersbach   Kraków    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    6 dni
    ZADANIA: Rozwiązywanie problemów związanych z Microsoft 365, aplikacjami, maszynami wirtualnymi; Rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem (Windows, MacOS), instalacjami i sprzętem komputerowym; Obsługiwanie urządzeń mobilnych, drukarek, sprzętu konferencyjnego (audio i video)...
  • Administrator Obiektu

    Hemmersbach   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    12 dni
    Zadania: Comiesięczny odczyt liczników dla najemców wewnętrznych oraz najemców zewnętrznych; Prowadzenie rejestru odczytów dla najemców wewnętrznych i zewnętrznych; Comiesięczne naliczanie należności za wynajem, miejsca parkingowe, media dla najemców zewnętrznych i wewnętrznych;...
Zobacz archiwalne oferty pracy
Hemmersbach
ul. Logistyczna 4
55-040 Bielany Wrocławskie
Hemmersbach
ul. Wyścigowa 58
53-012 Wrocław
Hemmersbach
Carbon Office
ul: Węglowa 9,
40-106 Katowice
Hemmersbach
ul. Mieczysława Medweckiego 17,
Kraków 31-870

1000+

pracowników w Polsce

4000+

pracowników na świecie

50

lokalizacji na świecie

190

krajów, w których działamy