KOBYLARNIA S.A. specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie robót drogowych i mostowych. Jest również producentem mas mineralno-bitumicznych posiadającym nowoczesne wytwórnie w Kobylarni k/Bydgoszczy, Bogusławicach k/Włocławka oraz Miękini k/Wrocławia. Świadczy także usługi w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego oraz specjalistycznych środków transportu.

Aktualne oferty pracy

  • Kierownik Robót Elektrycznych

    KOBYLARNIA S.A.   Gdańsk    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: znajomość oraz weryfikacja dokumentacji projektowej w zakresie branży elektrycznej/telekomunikacyjnej; koordynacja branżowa i nadzór nad właściwą organizacją robót elektrycznych/telekomunikacyjnych na budowie, w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną...
  • Kierownik ds. Zakupów

    KOBYLARNIA S.A.   Słupsk    praca stacjonarna
    8 dni
    Miejsce pracy: -Słupsk: UZBROJENIE TERENÓW INWESTYCYJNYCH POD FUNKCJĘ PRZEMYSŁOWĄ W PÓŁNOCNEJ CZĘŚCI MIASTA SŁUPSKA Zakres obowiązków: przeprowadzenie procesu zakupowego na potrzeby kontraktu: wysyłanie zapytań, kontakt z dostawcą, negocjacje cenowe, zamówienie i realizacja dostaw,...
  • KOBYLARNIA S.A.   dziś wygasa
    15 dni
    Miejsce pracy: Bydgoszcz – Skierniewice Budowy w całej Polsce Opis stanowiska: nadzorowanie nad pracami zespołu koordynatorów geodezyjnych oraz firm obsługujących inwestycje; analiza inwestycji pod względem zapotrzebowania na usługi geodezyjne; analiza projektów numerycznych i...
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 dni
    Opis stanowiska: Praca Operatora Koparki Kołowej.
Zobacz archiwalne oferty pracy

4

KOBYLARNIA S.A.

Zakole 1

86-061 Brzoza