Dell

1001-2000 employees Telecommunication and IT

Poznaj Dell

Dell EMC, będąca częścią rodziny Dell Technologies, dostarcza swoje innowacyjne rozwiązania klientom ze 180 krajów – w tym 98 proc. firm z listy Fortune 500.

DellEMC oferuje klientom kompleksową ofertę produktów i rozwiązań technologicznych. Nasze biuro handlowe w Warszawie działa od 25 lat. Przeważającą część naszej załogi stanowią Handlowcy i Inżynierowie Sprzedaży opiekujący się naszymi klientami na terenie całej Polski. W naszej firmie funkcjonują również takie działy jak Sales Operations, Usługi Profesjonalne, Serwis, Finanse, Księgowość, Marketing i HR.

Od 10 lat w Łodzi działa najnowocześniejsza w strukturach firmy fabryka produkująca komputery i serwery na region EMEA. Największa część załogi pracuje w Dziale Operacji związanym bezpośrednio z procesem montażu produktów. Funkcje wspierajace Dział Operacji stanowią Dział Inżynieringu, Dział Gospodarki Materiałowej, Dział HR i BHP, Dział Finansowo – Księgowy, Działy Wdrażania Nowych Produktów.

Więcej

Najważniejsze nagrody


Traktujemy pracowników jak członków rodziny. Chcemy zapewnić im warunki do rozwoju osobistego i zawodowego. Świadczą o tym liczne nagrody, otrzymywane przez Dell EMC na całym świecie, m.in.:

  • 4. miejsce w globalnym rankingu „Great Place to Work” 2016,
  • 6. miejsce w rankingu „100 Top Companies with Remote Jobs in 2016”,
  • Nagroda „2017 Seal of Distinction” przyznana przez WorldatWork.
  • 10. miejsce w rankingu „Great Place to Work” 2018 dla łódzkiej fabryki Dell Products Poland Sp. z o.o.

Kariera w Dell to inwestycja w odpowiedzialny biznes

  • Dell zobowiązał się do posadzenia 1 miliona drzew na całym świecie w ramach Programu Sadzenia Drzew w Dell do 2020 roku (program rozpoczęty w 2008 roku).
  • 88 lokalizacji Della na całym świecie brało udział w akcji „Godzina dla Ziemi”.
  • Cała energia, z której korzysta łódzka fabryka Della pochodzi z odnawialnych źródeł energii.

Więcej

Dodatkowo

  • Efekty specjalne do filmu „Ghostbusters. Pogromcy duchów” z roku 2016 powstały przy wykorzystaniu stacji roboczych Dell Precision Rack 7000 (7910).
  • Na stacjach roboczych Dell Precision pracowali również animatorzy odpowiedzialni za stworzenie komputerowych obrazów smoków z serialu „Gra o tron”.
  • Podczas oficjalnej prezentacji samochodu Jaguar I-PACE Concept w 2016 r., przeprowadzonej na dwóch kontynentach jednocześnie, przy wykorzystaniu rzeczywistości wirtualnej, również kluczową rolę odegrały stacje robocze Dell Precision.

Rozwój w firmie Dell

Zobacz

Nasze benefity:

Prywatna opieka medyczna

grupowe ubezpieczenie na życie w firmie Pramerica

Świadczenia z ZFŚS

Więcej

Proces rekrutacji

1 Krok
Ogłoszenie

Wymagania są ściśle określone w ogłoszeniu. Po uzyskaniu aplikacji, rekruter telefonuje, by uzgodnić termin spotkania z Kandydatem.

2 Krok
Rozmowa

W trakcie rozmów Kandydat będzie miał możliwość poznania swojego bezpośredniego przełożonego i porozmawiania na temat oczekiwań oraz możliwości rozwoju.

3 Krok
Testy

W przypadku aplikowania do Łodzi, kandydat może zostać poproszony o udział w testach technicznych. Natomiast w Warszawie, kandydaci na stanowiska handlowe mogą się spodziewać testów psychometrycznych.

Więcej

Current jobs

The company Dell currently does not have any vacancies.

Liczba pracowników:

DellEMC w Warszawie (biuro handlowe) zatrudnia około

300

osób

Dell w Łodzi (fabryka) zatrudnia około

1100

osób

Adresy:

DellEMC Gdański Business Center Budynek A
ul. Inflancka 4a
00-189 Warszawa
Dell
ul. Informatyczna 1
92–410 Łódź