Now hiring

Albo Sp. z o.o.

1 current job Trade and sales

Najcenniejszym kapitałem oraz fundamentem sukcesu naszej firmy są jej pracownicy.

To dzięki pasji i kreatywności zdobywamy uznanie klientów i partnerów handlowych.
Obecnie w naszej Spółce zatrudnionych jest około 200 osób. Oferujemy zatrudnienie na stanowiskach specjalistycznych, menadżerskich oraz produkcyjnych.
Zatrudniamy specjalistów z różnych dziedzin, ze zróżnicowanym doświadczeniem zawodowym, którzy swoim zapałem, wiedzą, kompetencjami i twórczym podejściem wnoszą nową jakość w funkcjonowanie Naszej Firmy.

Z myślą o naszych obecnych i przyszłych pracownikach zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia oraz podnoszenie kwalifikacji.

 

Wierzymy, że tylko razem możemy odnieść sukces.

Jeżeli świadomie planujesz swoją przyszłość i chcesz w życiu wiele osiągnąć - dołącz do nas!

Szukamy osób wysoce zmotywowanych, otwartych na zdobywanie wiedzy, pragnących uczestniczyć w ciągłym doskonaleniu; osób, które potrafią współpracować w zespole , są ambitne i chciałyby wykorzystać swoją wiedzę i potencjał pracując w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Na stanowiskach specjalistycznych i menadżerskich ważne jest dla nas wykształcenie kierunkowe oraz indywidualne predyspozycji. Mile widziana jest znajomość branży.
  • Na stanowiska związane bezpośrednio z produkcją poszukujemy kandydatów z wykształceniem minimum średnim. Preferujemy kandydatów mających doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach.

Current jobs

Zobacz archiwalne oferty pracy

1

of current jobs

Albo Sp. z o.o.

ul. Lubelska 65

26-600 Radom