28 lat tradycji na polskim rynku.

Bell Polska Sp. z o.o. jest firmą zajmująca się produkcją i dystrybucją wędlin w Polsce i w Europie. Należymy do międzynarodowej grupy handlowej Bell Food Group.

Najlepszą wizytówką Bell Polska Sp. z o.o. jest zadowolenie klientów, którzy pozostają wierni naszym produktom od wielu lat. Wędliny Bell są smaczne i zdrowe, a bogaty wybór tradycyjnych wyrobów polskich oraz produktów regionalnych z całej Europy sprawia, że każdy w naszej ofercie znajdzie coś dla siebie.

Aktualne oferty pracy

  • Pracownik myjni w zakładzie produkcyjnym

    Bell Polska Sp. z o.o.   Niepołomice    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   5 200 - 6 300 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: mycie pomieszczeń wraz ze znajdującymi się tam urządzeniami i sprzętem; Wymagania: gotowość do pracy w systemie zmianowym; odpowiedzialność, obowiązkowość; umiejętność pracy w zespole; książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia;
Zobacz archiwalne oferty pracy

1

Bell Polska Sp. z o.o.

Mokra 11

32-005 Niepołomice