Wendre, razem z Wendre Scandinavia AB, Trading House Textile Wuxi Co Ltd oraz Parnu Beach & Golf Resort stanowi część grupy Trading House Scandinavia AB. Zarząd Trading House znajduje się w Szwecji. Producent pianki firma Wenfom AS oraz Stram OU producent składanych łóżek również są częścią grupy. Wendre ma w Estonii dwa oddziały produkcyjne zlokalizowane w Pärnu i w Vändra, zakład produkcyjny w Polsce oraz biuro sprzedaży w Niemczech.

Aktualne oferty pracy

  • Pracownik Produkcji

    Wendre Poland Sp. z o.o.   Kostrzyn nad Odrą    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   4 242 - 6 500 zł brutto/mies.  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: Praca przy produkcji kołder, poduszek, nakładek na materace; Pakowanie wyrobów; Umiejętność pracy w zespole – praca w akordzie; Wykonywanie prac zgodnie z oddelegowaniem na inne stanowisko pracy po uprzednim przeszkoleniu; Inne zadania zlecone przez przełożonego;
  • Szwaczka Maszynowa

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   5 000 - 6 500 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zadania: szycie kołder, poduszek, pokrowców; Wymagania: umiejętność szycia na maszynach, zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole, sumienność i rzetelność,
Zobacz archiwalne oferty pracy

2

Wendre Poland Sp. z o.o.

Aleja Milenijna 2

66-470 Kostrzyn nad Odrą