Aktualne oferty pracy

Firma DOMMAR F.H.U.JACEWICZ MARCIN nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Liebherr Polska Sp. z o.o.
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 godz.
    Zadania: Identyfikowanie awarii i przyczyn ich powstawania, Naprawy, przeglądy, modyfikacje oraz regulacje maszyn, Realizowanie napraw i remontów oraz podejmowanie działań prewencyjnych, Sporządzanie protokołów z zakresu napraw, Budowanie i utrzymanie trwałej relacji z klientami.
  • HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o.
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 godz.
    Główne obowiązki: montaż urządzeń do oczyszczania wody; obsługa serwisowa przydzielonych klientów; naprawy gwarancyjne;
  • Inżynier ds. Technologii CNC

    Abplanalp Sp. z o.o.   zachodniopomorskie    praca mobilna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    3 godz.
    Główne zadania: Prowadzenie rozmów technicznych z klientami Dobór maszyny do potrzeb Klienta na bazie analizy rysunków technicznych Wykonywanie kalkulacji czasowych Szkolenia klientów w zakresie obsługi maszyn CNC i technologii Przeprowadzanie pokazów na maszynach CNC dla Klientów...
  • Sprzedawca - Doradca Klienta

    MONNARI TRADE S.A.   Szczecin, C.H. Molo    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat / część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Salon Monnari Praca od zaraz Praca dla osób z doświadczeniem i bez doświadczenia
  • Zastępca Kierownika Magazynu

    AGATA Spółka Akcyjna   Koszalin    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Nadzór i współudział w przyjmowaniu i wydawaniu towarów; Zapewnienie właściwego magazynowania towaru gwarantującego zachowanie jakości; Przestrzeganie wewnętrznych procedur związanych z bezpieczeństwem, jak i organizacą pracy podległego personelu.
  • Pracownik Hali

    Selgros Cash&Carry   Szczecin    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Do Twoich zadań będą należeć m.in.: rejestrowanie towaru w systemie gospodarki towarowej, transport i wykładanie towaru oraz dbanie o jego właściwą ekspozycję, profesjonalna obsługa klienta, udział w cyklicznych inwentaryzacjach.
  • Pracownik Kompletacji Zamówień

    1 dni
    Do Twoich zadań będą należeć m.in.: kompletacja towaru zgodnego z zamówieniem, rejestrowanie pobranego towaru, właściwe zabezpieczanie towaru i przygotowanie go do załadunku, udział w cyklicznych inwentaryzacjach.
  • Kierowca kat. C

    Selgros Cash&Carry   Szczecin    praca mobilna
    1 dni
    Do Twoich zadań będą należeć m.in.: przygotowanie towaru do przewozu/dostawy, przewóz i dostarczenie towaru do klienta, rozładunek towaru, zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta, dbałość o prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów.
  • Pracownik działu dostaw – Kierowca kat. B

    1 dni
  • Doradca Klienta ds. HoReCa Cash & Carry

    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Do Twoich zadań należeć będzie m.in: pozyskiwanie nowych, a także utrzymywanie i rozwój poziomu zakupów u aktualnych klientów firmy z grupy klientów gastronomicznych, tworzenie pozytywnego wizerunku firmy w stosunku do jej klientów i kooperantów, prezentacja oferty firmy zgodna ze...

DOMMAR F.H.U.JACEWICZ MARCIN

Krzywoustego

72-100 Goleniów