Account Manager (rozwiązania IT)

Coberon Chronos Group

Warszawa

6 dni temu

Dla naszego międzynarodowego klienta, dostawcy usług IT poszukujemy do działu sprzedaży aktywnych i kreatywnych osób, gotowych na ciągły rozwój oraz udział w projektach rynku IT.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami, rozpoznawanie ich potrzeb i dostosowywanie dla nich rozwiązań programowych
  • Aktywna sprzedaż rozwiązań oferowanych przez Firmę
  • Utrzymanie i rozwijanie relacji z dostawcami firmy
  • Kompleksowe, samodzielne zarządzanie procesem sprzedażowym (uczestniczenie w spotkaniach biznesowych, prowadzenie rozmów techniczno-handlowych z potencjalnymi klientami, badanie i współpraca z partnerami - dostawcami technologii, prowadzenie negocjacji, przygotowywanie ofert, prezentacji, wycen, kalkulacji, udział w przygotowaniu projektów rozwiązań technicznych)
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Ścisła współpraca z innymi zespołami

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży IT (m.in. serwis, relokacje lub znajomość rynku kolokacji w Polsce)
  • Dobra znajomość technologii i rynku IT
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane informatyczne
  • Orientacja na klienta biznesowego, zdolność identyfikacji jego potrzeb
  • Proaktywna postawa w poszukiwaniu nowych klientów i projektów
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań, bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne i analityczne
  • Nastawienie na osiąganie założonych celów
  • Doświadczenie w pracy z systemem CRM
  • Prawa jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie 6-8 tys. brutto + prowizje
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Wyjątkową atmosferę – stały zespół tworzący niepowtarzalny klimat, wspólne śniadania, nietypowe wydarzenia, imprezy integracyjne
  • Niekorporacyjne biuro-wygodne miejsce pracy
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Decyzyjność i wpływ na rozwój biznesu pod względem sprzedaży
  • Umowę o pracę lub w oparciu o B2B
  • Dodatkowy pakiet socjalny po okresie próbnym
  • Uczestnictwo w szkoleniach oraz niezbędne narzędzia pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 00-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Poznaj

Poznaj stanowisko: Account Manager
Account manager (ang. account - konto) - zawód ten narodził się w branży reklamowej, a następnie został wprowadzony do innych branż. Mówiąc dosłownie, account manager to specjalista ds. sprzedaży, czyli osoba, która sprawuje ”opiekę nad klientem”. Account manager to jedno z niższych stanowisk kierowniczych w usługach i handlu. Account manager ma pod sobą zespół account executive. Osoba na tym ...
Praca Account Manager