Analityk HR

Devire

Warsaw

39 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warsaw

Nr ref.: PL40608

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Analityk HR

Twoja przyszła Firma:

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy z branży elektroniki użytkowej, szukamy osoby na stanowisko Analityka HR.

Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za realizację procesów administracji personalnej dla pracowników; zarządzanie dokumentację kadrową; sporządzanie zgłoszeń, wyrejestrowań, deklaracji rozliczeniowych; sporządzanie raportów i analiz oraz współpracę z zespołami kadrowo-płacowymi.

Nasz Klient zapewnia:

 • Atrakcyjne wynagrodzenie.
 • Zatrudnienie w oparciu o umowe o prace.
 • Samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków.
 • Pracę w silnej i dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
 • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu (Warszawa - Ochota).

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

 • Biegłą znajomość zagadnień związanych z administracją personalną i naliczaniem wynagrodzeń.
 • Bardzo dobrą znajomość MS Excel oraz SAP.
 • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2).
 • Wysoko rozwiniętą umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania skomplikowanych problemów związanych z zakresem stanowiska.
 • Wysoko rozwiniętą umiejętność udzielania wyjaśnień i z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, społecznych, podatków oraz funkcjonowania narzędzi HR.
 • Przedsiębiorczość/ proaktywną postawę w zakresie realizacji powierzonych zadań.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.
Poznaj stanowisko: Analityk Danych 
Analityk Danych to osoba, która gromadzi i analizuje dane, a następnie wykorzystuje je do przygotowania lub doskonalenia strategii biznesowych i planów marketingowych firm. Analityk jest osobą profesjonalnie wyszkoloną, posiadającą dobrze rozwinięte umiejętności matematyczne, umiejętności analityczne i zdolność logicznego myślenia. W tej pracy niezmiernie ważna jest umiejętność organizacji pracy, bez której łatwo o błędne ...
Praca Analityk Danych