Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    22 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Android Developer

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
1819 dni temu

Ogłoszenie numer: 2440596, z dnia 2019-05-02

Serwis Personalny Sp. z o.o. nr KRAZ 1428 Agencja z ponad 10-letnim doświadczeniem w dziedzinie rekrutacji. Dekada prężnego działania na rynku zasobów ludzkich zobowiązuje do przestrzegania standardów i polityki uczciwego podejścia do każdego aplikanta.

Dla swojego klienta – firmy specjalizującej się w tworzeniu oprogramowania dla polskiego rynku ochron zdrowia, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Oferta kierowana przede wszystkim do osób z wykształceniem technicznym lub studentów ostatnich lat, które chcą rozwijać się w branży IT, są zaangażowane i wytrwale dążą do realizacji powierzonych zadań!

Wymagania

  • Znajomość Javy i platformy Android,
  • Znajomość Android SDK i bibliotek: Dagger, Retrofit, RxJava, Espresso, Robolectric,
  • Znajomość zasad programowania obiektowego oraz wzorców projektowych,
  • Doświadczenie w pracy z usługami sieciowymi REST API oraz pisaniu testów jednostkowych lub testów UI,
  • Wykształcenie techniczne,
  • Zdolności analityczne,
  • Umiejętność pracy w zespole i zdolności komunikacyjne.

Mile widziana jest umiejętność projektowania UX oraz znajomość Kotlin, technologii .NET, ASP.NET WebAPI, narzędzi automatyzacji (DevOps), SQL, PL/SQL.

Oferujemy

  • Pracę w firmie będącej częścią czołowej europejskiej firmy dostarczającej rozwiązania IT dla sektora opieki zdrowotnej,
  • Ambitne projekty i realną możliwość rozwoju,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Biuro w centrum Poznania,
  • Umowa o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowo benefity pozapłacowe.