Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator/ka ankieterów cati

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Na co dzień w naszym zespole:odpowiadasz za cały cykl realizacji badań CATI z klientami korporacyjnymi i przedsiębiorstw,przygotowujesz bazy do realizacji,skryptujesz ankiety (przy wykorzystaniu Data Collection Predictive Solutions),nadzorujesz realizację ankiet przez wewnętrzny zespół...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Ankieter Warszawa
Ankieter / Konsultant ds. obsługi przedsiębiorstw

Art Point sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1641 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Weryfikacja Klientów pod względem możliwości realizacji inwestycji
  • Wypełnianie ankiet podczas rozmowy telefonicznej z potencjalnymi Klientami
Wymagania:
  • Poszukujemy: studentów, rencistów oraz emerytów
  • Nie wymagamy doświadczenia, przeszkolimy w odpowiednim zakresie
  • Otwartość, komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Dobra dykcja
  • Znajomość obsługi komputera
Oferujemy:
  • Stałe wynagrodzenie + prowizje
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego – cykliczne szkolenia
  • Pełne wsparcie zespołu