Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Analiz Power BI i Excel

    Green Basket Sp. z o. o.   Szczecin, ul. Floriana Krygiera 1    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  kontrakt B2B  część etatu
    12 dni
    Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za analizę danych operacyjnych i finansowych firmy oraz przygotowywanie bieżących raportów i analiz. Forma współpracy najlepiej B2B, jest to oferta na ¼ etatu i tylko takich kandydatów poszukujemy. Zakres obowiązków: umiejętność...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa BI Developer Warszawa
Architekt Rozwiązań BI / Architekt Danych (obszar hurtowni danych i aplikacji BI)

Polkomtel Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1366 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
W/AL/BIA/0804
Twoje Zadania:
  • Realizacja projektów w obszarze Hurtowni Danych i aplikacji BI: identyfikacja potrzeb, projektowanie architektury, nadzór nad realizacją i zapewnienie ciągłości funkcjonowania wdrożonych rozwiązań
  • Planowanie rozwoju wykorzystywanych narzędzi i technologii BI
  • Rekomendowanie wykorzystania rozwiązań BI do usprawnienia procesów biznesowych
  • Kreowanie potrzeb i edukacja w zakresie wykorzystania rozwiązań BI dostępnych na rynku
Nasze Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, matematyka, statystyka) lub adekwatne doświadczenie zawodowe
  • Doświadczenie w zakresie projektowania rozwiązań opartych o hurtownie danych
  • Bardzo dobra znajomość SQL
  • Samodzielność i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań problemów biznesowych
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dodatkowymi atutami będą: doświadczenie w pracy w sektorze telekomunikacyjnym, znajomość systemu Teradata, znajomość narzędzi ETL (Informatica), znajomość technologii Big Data (Hadoop, Kafka, Hive, NiFi)
Oferujemy:
  • Pracę w miłym i zgranym zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i nowych umiejętności
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji
  • Atrakcyjną formę wynagrodzenia
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.