Asystent / Asystentka ds. Płac

Crowe Advartis Accounting

Mazowieckie

27 dni temu

 Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Od ponad 25 lat, dzięki naszym pracownikom w trzech krajach (Polska, Czechy, Słowacja) wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, kadrowo-płacowej, prawnej, audycie, doradztwie podatkowym, biznesowym oraz IT.

Obecnie  poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Bieżące wsparcie pracy działu płac
  • Pomoc przy realizacji prowadzonych projektów
  • Wspieranie zespołów w przeprowadzaniu analiz i badań rynku
  • Przygotowywanie raportów; opracowywanie prezentacji
  • Pomoc przy prawidłowym dekretowaniu dokumentów do systemu

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętności w zakresie efektywnej komunikacji, pracy w zespole i analizy danych
  • Motywacja do nauki i chęć rozwoju w obszarze płac
  • Zdolność analitycznego i logicznego myślenia
  • Umiejętność wyciągania wniosków
  • Sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Dogodna lokalizacja
  • Elastyczny czas pracy (7-9/15-17)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
  • Rewelacyjną atmosferę w zespole
  • Pyszną kawę i dostawę świeżych owoców

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka